ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ

Τα 60 μέτρα έχουν ροδίτικο «άνεμο» με θηλυκό όνομα. Ονομάζεται Ραφαηλίνα! Η «μικρή» βολίδα μεγαλώνει και όχι μόνο σπάει τα ρεκόρ της, έχει γίνει «πιστή» στα μεγάλα ραντεβού. Ο λόγος για την Ραφαηλίνα ή Ραφαέλα όπως τη φωνάζουν, Σπανουδάκη-Χατζηρήγα, που επέστρεψε φέτος με πείσμα. Όχι μόνο για δείξει πως είναι η καλύτερη στο αγώνισμα, αλλά για να πάρει μια ρεβάνς από τον εαυτό της για το 2017. Τότε έτρεξε το εξηντάρι σε 7.30 και έπαιρνε το «εισιτήριο» για το Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα στο Βελιγράδι. Στάθηκε άτυχη όμως, έγινε άκυρη εκκίνηση και έχασε την ευκαιρία να γράψει μια επίδοση και ένα πλασάρισα στο πρώτο της μεγάλο ραντεβού. Αυτό δεν σήμαινε όμως πως δεν θα το ανανέωνε!

Τελικός 60μ./ φωτό Νίκος Καρανικόλας

Το έπραξε το Σάββατο 10 Φεβρουαρίου στην πρώτη ημέρα του Πανελληνίου Πρωταθλήματος κλειστού στο ΣΕΦ. Δείγματα είχε δείξει, τόσο στον πρωινό προκριματικό τρέχοντας σε 7.35, αλλά και σε μίτινγκ στο Ρέιμς κάνοντας 7.34. Το απόγευμα έφυγε σφαίρα, πεισματάρα όπως είναι, για να γράψει… και το χρονόμετρο σταμάτησε στο 7.29! Ατομικό ρεκόρ για την 23χρονη, έκτη Ελληνίδα όλων των εποχών, δίπλα στις Βούλα Πατουλίδου και Μαρία Γάτου και όριο (7.30) για το Παγκόσμιο Πρωτάθλημα στο Μπέρμιγχαμ. Άλλη μια συμμετοχή σε μεγάλη διοργάνωση, τη μεγαλύτερη ως τώρα στην καριέρα της σπρίντερ του Κώστα Βογιατζάκη και γεννιέται μια πρόκληση μπροστά της.

Η Ραφαέλα Σπανουδάκη τερματίζει πρώτη σε 7.29/ φωτό Νίκος Καρανικόλας

«Δουλέψαμε, γιατί το καλοκαίρι αντιμετώπιζα ένα πρόβλημα τραυματισμού και κατάφερα να το ξεπεράσω και αυτό μας έκανε με τον προπονητή μου να πιστέψουμε πως μπορώ να επανέλθω δυναμικά. Πάω για Μπέρμιγχαμ τώρα. Έχω μια ρεβάνς να πάρω από τον εαυτό μου. Θέλω πάλι ένα ρεκόρ εκεί», είπε η αθλήτρια του ΓΣ Ηλιούπολης.

Η Ραφαέλα Σπανουδάκη κατέκτησε και τον πρώτο της πανελλήνιο τίτλο στο αγώνισμα, ενώ στον τελικό δεύτερη τερμάτισε η Κέλυ Σαμάνη σε 7.50, αφήνοντας με τη σειρά της πολλές υποσχέσεις για το καλοκαίρι, ενώ τρίτη ήταν η Αλάνα Μπερν σε 7.56.

Οι τρεις πρώτες νικήτριες αγκαλιάζονται με την Κατερίνα Σαρρή/ φωτό Νίκος Καρανικόλας

Γυναικών 60 Μέτρα (ΓΥΝΑΙΚΩΝ) Results

Τελικός

Θέση # Ονοματεπώνυμο Ηλικία Σύλλογος Επίδοση Σειρά (Θέση)
1 200 ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ-ΧΑΤΖΗΡΗΓΑ, ΡΑΦΑΗΛΙΑ 24 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 7.29 2 (1)
2 290 ΣΑΜΑΝΗ, ΚΥΡΙΑΚΗ 23 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 7.50 2 (2)
3 199 ΜΠΕΡΝ, ΑΛΑΝΑ 24 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 7.56 2 (3)
4 152 ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ, ΣΟΦΙΑ 20 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 7.64 1 (1)
5 136 ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ, ΔΗΜΗΤΡΑ 22 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 7.67 2 (4)
6 285 ΠΟΛΙΤΗ, ΚΟΡΙΝΑ 23 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 7.71 2 (5)
7 410 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ, ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ 21 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 7.73 2 (6)
8 344 ΜΠΕΚΟΥ-ΦΕΡΡΕΣ, ΟΛΥΜΠΙΑ 21 ΒΕΡΓΙΝΑ 7.75 2 (7)
9 192 ΣΑΡΡΗ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 25 ΓΣ ΕΛΕΥΘ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 7.76 1 (2)
10 189 ΦΑΚΙΔΑΡΗ, ΜΑΡΙΑ 21 ΓΣ ΕΛΕΥΘ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 7.79 2 (8)
11 442 ΣΚΕΝΤΕΡ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 22 ΚΥΠΡΟΣ 7.81 1 (3)
12 151 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ, ΑΝΑΤΟΛΗ 18 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 7.82 1 (4)
13 256 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ, ΜΑΡΚΕΛΛΑ-ΚΑΛΛΙΟ 16 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 7.83 1 (5)
14 416 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 21 ΠΑΣ ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 7.84 1 (6)
15 432 ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ, ΜΑΡΙΑ 16 ΓΣ ΒΟΛΟΥ Η ΝΙΚΗ 7.89 1 (7)
16 263 ΚΑΡΥΑΜΠΑ, ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ-ΣΕΒΑ 18 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 7.92 1 (8)

Τελικός ΣΕΙΡΑ: 1

Σειρά (Θέση) # Ονοματεπώνυμο Ηλικία Σύλλογος Επίδοση Σημείωση
1 152 ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ, ΣΟΦΙΑ 20 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 7.64
2 192 ΣΑΡΡΗ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 25 ΓΣ ΕΛΕΥΘ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 7.76
3 442 ΣΚΕΝΤΕΡ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 22 ΚΥΠΡΟΣ 7.81
4 151 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ, ΑΝΑΤΟΛΗ 18 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 7.82
5 256 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ, ΜΑΡΚΕΛΛΑ-ΚΑΛΛΙΟ 16 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 7.83
6 416 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 21 ΠΑΣ ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 7.84
7 432 ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ, ΜΑΡΙΑ 16 ΓΣ ΒΟΛΟΥ Η ΝΙΚΗ 7.89
8 263 ΚΑΡΥΑΜΠΑ, ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ-ΣΕΒΑ 18 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 7.92

 

Τελικός ΣΕΙΡΑ: 2

Σειρά (Θέση) # Ονοματεπώνυμο Ηλικία Σύλλογος Επίδοση Σημείωση
1 200 ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ-ΧΑΤΖΗΡΗΓΑ, ΡΑΦΑΗΛΙΑ 24 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 7.29
2 290 ΣΑΜΑΝΗ, ΚΥΡΙΑΚΗ 23 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 7.50
3 199 ΜΠΕΡΝ, ΑΛΑΝΑ 24 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 7.56
4 136 ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ, ΔΗΜΗΤΡΑ 22 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 7.67
5 285 ΠΟΛΙΤΗ, ΚΟΡΙΝΑ 23 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 7.71
6 410 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ, ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ 21 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 7.73
7 344 ΜΠΕΚΟΥ-ΦΕΡΡΕΣ, ΟΛΥΜΠΙΑ 21 ΒΕΡΓΙΝΑ 7.75
8 189 ΦΑΚΙΔΑΡΗ, ΜΑΡΙΑ 21 ΓΣ ΕΛΕΥΘ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 7.79

 

Προκριματικός

Θέση # Ονοματεπώνυμο Ηλικία Σύλλογος Επίδοση Σειρά (Θέση) Σημείωση
1 200 ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ-ΧΑΤΖΗΡΗΓΑ, ΡΑΦΑΗΛΙΑ 24 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 7.35Q 1 (1)
2 290 ΣΑΜΑΝΗ, ΚΥΡΙΑΚΗ 23 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 7.47Q 3 (1)
3 199 ΜΠΕΡΝ, ΑΛΑΝΑ 24 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 7.57Q 2 (1)
4 410 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ, ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ 21 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 7.69Q 6 (1)
5 136 ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ, ΔΗΜΗΤΡΑ 22 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 7.70Q 4 (1)
6 189 ΦΑΚΙΔΑΡΗ, ΜΑΡΙΑ 21 ΓΣ ΕΛΕΥΘ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 7.72Q 8 (1)
7 344 ΜΠΕΚΟΥ-ΦΕΡΡΕΣ, ΟΛΥΜΠΙΑ 21 ΒΕΡΓΙΝΑ 7.74q 6 (2)
8 285 ΠΟΛΙΤΗ, ΚΟΡΙΝΑ 23 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 7.76Q 7 (1)
9 152 ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ, ΣΟΦΙΑ 20 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 7.78Q 9 (1)
10 151 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ, ΑΝΑΤΟΛΗ 18 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 7.82q 2 (2)
10 192 ΣΑΡΡΗ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 25 ΓΣ ΕΛΕΥΘ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 7.82Q 5 (1)
10 442 ΣΚΕΝΤΕΡ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 22 ΚΥΠΡΟΣ 7.82q 8 (2)
13 432 ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ, ΜΑΡΙΑ 16 ΓΣ ΒΟΛΟΥ Η ΝΙΚΗ 7.83q 1 (2)
13 256 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ, ΜΑΡΚΕΛΛΑ-ΚΑΛΛΙΟ 16 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 7.83q 4 (2)
15 263 ΚΑΡΥΑΜΠΑ, ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ-ΣΕΒΑ 18 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 7.90q 1 (3)
15 416 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 21 ΠΑΣ ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 7.90q 5 (2)
17 247 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ, ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ 18 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 7.91 3 (2)
18 441 ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ, ΔΗΜΗΤΡΑ 16 ΚΥΠΡΟΣ 7.94 5 (3)
19 380 ΜΠΛΑΤΣΙΩΤΗ, ΜΙΧΑΕΛΑ 16 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 7.95 2 (3)
20 295 ΜΕΝΕΞΗ, ΜΑΡΙΑ 21 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 7.97 3 (3)
20 204 ΑΝΕΣΤΗ, ΕΛΕΝΗ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ 16 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 7.97 6 (3)
22 142 ΜΠΑΡΤΖΟΥ, ΑΝΝΑ-ΕΥΔΟΞΙΑ 18 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 8.00 8 (3)
23 435 ΓΕΩΡΓΙΟΥ, ΕΙΡΗΝΗ 28 ΚΥΠΡΟΣ 8.01 9 (2)
24 252 ΑΝΘΗ, ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΕΛΕΝΗ 17 ΓΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 8.02 4 (4)
24 268 ΚΟΥΟΛ, ΑΣΙΑ 17 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 8.02 4 (3) 8.014
26 153 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ, ΣΤΥΛΙΑΝΗ 16 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 8.04 3 (4)
27 115 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ, ΘΕΟΔΩΡΑ 20 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 8.06 6 (4)
27 289 ΖΑΚΚΑ, ΧΑΡΑ 22 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 8.06 9 (3)
29 368 ΧΑΤΖΗΣΤΑΜΟΥ, ΜΑΡΙΑΝΘΗ 20 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 8.07 4 (5)
30 ΝΙΚΟΛΕΤΤΟΥ, ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ 32 ΚΥΠΡΟΣ 8.08 7 (2)
31 134 ΝΤΑΒΩΝΗ, ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 16 Α.Ε.Κ 8.09 7 (3) 8.084
31 222 ΤΡΑΓΟΥΣΤΗ, ΖΩΗ 16 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 8.09 7 (4) 8.090
33 104 ΘΑΝΑΣΗ, ΕΛΕΝΑ 16 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 8.11 9 (4)
34 408 ΣΤΑΥΡΑΓΓΕΛΗ, ΓΕΩΡΓΙΑ-ΠΑΡΑΣΚΕ 16 ΑΟ ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠ. ΧΩΡΙΟΥ 8.13 5 (4)
35 141 ΚΑΡΑΟΓΛΟΥ, ΠΗΝΕΛΟΠΗ 17 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 8.14 6 (5)
36 294 ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ, ΒΑΣΙΛΙΚΗ 21 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 8.15 1 (4)
36 405 ΖΕΡΒΑ, ΜΑΡΙΝΑ 16 ΑΟ ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠ. ΧΩΡΙΟΥ 8.15 2 (4)
36 227 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ, ΠΗΝΕΛΟΠΗ 16 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 8.15 3 (5)
39 125 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ, ΣΤΥΛΙΑΝΗ-ΑΛΕΞΑΝ 19 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 8.17 8 (4)
40 161 ΦΩΤΗ, ΜΑΡΙΑ 18 ΦΙΛΟΠΡΟΟΔΟΣ ΟΜ. ΒΡΟΝΤΑΔΩΝ 8.18 3 (6)
41 128 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ, ΖΗΝΟΒΙΑ 21 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 8.19 2 (5)
42 323 ΣΚΟΥΡΤΗ, ΑΘΗΝΑ 17 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 8.20 6 (6)
42 444 ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗ, ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 17 ΓΣ ΕΛΕΥΘ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 8.20 9 (5)
44 331 ΜΑΛΛΗ, ΔΕΣΠΟΙΝΑ 20 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 8.21 8 (6)
44 326 ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΧΡΙ 22 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 8.21 8 (5) 8.206
46 114 ΓΕΡΑΣΙΜ, ΑΛΕΞΙΑ-ΑΝΔΡΕΙΑ 20 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 8.24 4 (6)
46 392 ΒΕΝΕΡΗ, ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 16 ΑΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 8.24 5 (5)
48 327 ΤΣΙΡΟΥΛΗ, ΜΑΡΙΝΑ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ 22 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 8.25 7 (5)
49 269 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 17 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 8.26 1 (5)
49 314 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 19 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 8.26 5 (6)
51 168 ΔΕΡΜΑΤΗ, ΧΑΡΟΥΛΑ 20 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 8.27 2 (6)
51 287 ΖΑΦΕΙΡΙΔΟΥ, ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 16 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 8.27 7 (6)
51 407 ΠΑΠΟΥΤΣΗ, ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 16 ΑΟ ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠ. ΧΩΡΙΟΥ 8.27 9 (6)
54 132 ΚΑΠΡΑΛΟΥ, ΣΟΦΙΑ 16 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 8.28 2 (7)
55 232 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 17 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 8.29 9 (7)
56 110 ΠΑΠΑΔΑΚΗ, ΑΝΝΑ 17 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 8.33 3 (7)
57 225 ΡΩΣΣΗ, ΟΛΓΑ 18 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 8.34 1 (6)
58 112 ΠΛΕΥΡΗ, ΛΑΜΠΡΙΝΗ 19 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 8.35 5 (7)
59 381 ΒΑΒΟΥΛΙΩΤΗ, ΕΛΕΝΗ 17 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 8.36 1 (7)
59 148 ΜΑΡΚΑΚΗ, ΜΑΡΙΑ 19 Ο.Φ.Η. 8.36 4 (7)
59 309 ΟΡΦΑΝΟΥ, ΔΑΦΝΗ 16 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 8.36 8 (7)
62 103 ΕΒΜΠΟΥΟΜΑΝ, ΒΑΝΕΣΑ 16 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 8.40 2 (8)
63 322 ΣΚΟΛΑΡΙΚΟΥ, ΑΓΓΕΛΙΚΗ 17 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 8.46 4 (8)
64 202 ΡΟΥΣΑΚΗ, ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 18 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 8.50 3 (8)
65 409 ΜΑΛΤΕΖΟΥ, ΑΘΑΝΑΣΙΑ 19 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 8.51 7 (7)
66 206 ΞΙΦΑΡΑ, ΔΑΝΑΗ 19 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 8.52 1 (8)
67 108 ΜΑΥΡΟΥ, ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ 17 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 8.53 8 (8)
68 342 ΚΛΕΤΤΑ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 21 ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 8.64 9 (8)
69 423 ΣΚΛΙΑΜΗ, ΑΓΓΕΛΙΚΗ 20 ΑΙΟΛΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΣΤΙΒΟΣ 8.65 5 (8)
70 422 ΛΙΟΝΤΟΥ, ΜΑΡΙΑ 18 ΑΙΟΛΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΣΤΙΒΟΣ 8.74 6 (7)
71 113 ΤΖΟΥΓΑΝΑΤΟΥ, ΓΕΡΑΣΙΜΙΝΑ-ΣΙΜΩ 19 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 8.87 7 (8)
72 220 ΜΟΥΣΤΑΚΑ, ΚΛΕΙΩ 20 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 8.94 6 (8)

Προκριματικός Σειρά: 1

Σειρά (Θέση) # Ονοματεπώνυμο Ηλικία Σύλλογος Επίδοση Σημείωση
1 200 ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ-ΧΑΤΖΗΡΗΓΑ, ΡΑΦΑΗΛΙΑ 24 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 7.35
2 432 ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ, ΜΑΡΙΑ 16 ΓΣ ΒΟΛΟΥ Η ΝΙΚΗ 7.83
3 263 ΚΑΡΥΑΜΠΑ, ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ-ΣΕΒΑ 18 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 7.90
4 294 ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ, ΒΑΣΙΛΙΚΗ 21 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 8.15
5 269 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 17 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 8.26
6 225 ΡΩΣΣΗ, ΟΛΓΑ 18 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 8.34
7 381 ΒΑΒΟΥΛΙΩΤΗ, ΕΛΕΝΗ 17 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 8.36
8 206 ΞΙΦΑΡΑ, ΔΑΝΑΗ 19 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 8.52

 

Προκριματικός Σειρά: 2

Σειρά (Θέση) # Ονοματεπώνυμο Ηλικία Σύλλογος Επίδοση Σημείωση
1 199 ΜΠΕΡΝ, ΑΛΑΝΑ 24 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 7.57
2 151 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ, ΑΝΑΤΟΛΗ 18 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 7.82
3 380 ΜΠΛΑΤΣΙΩΤΗ, ΜΙΧΑΕΛΑ 16 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 7.95
4 405 ΖΕΡΒΑ, ΜΑΡΙΝΑ 16 ΑΟ ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠ. ΧΩΡΙΟΥ 8.15
5 128 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ, ΖΗΝΟΒΙΑ 21 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 8.19
6 168 ΔΕΡΜΑΤΗ, ΧΑΡΟΥΛΑ 20 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 8.27
7 132 ΚΑΠΡΑΛΟΥ, ΣΟΦΙΑ 16 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 8.28
8 103 ΕΒΜΠΟΥΟΜΑΝ, ΒΑΝΕΣΑ 16 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 8.40

 

Προκριματικός Σειρά: 3

Σειρά (Θέση) # Ονοματεπώνυμο Ηλικία Σύλλογος Επίδοση Σημείωση
1 290 ΣΑΜΑΝΗ, ΚΥΡΙΑΚΗ 23 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 7.47
2 247 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ, ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ 18 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 7.91
3 295 ΜΕΝΕΞΗ, ΜΑΡΙΑ 21 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 7.97
4 153 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ, ΣΤΥΛΙΑΝΗ 16 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 8.04
5 227 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ, ΠΗΝΕΛΟΠΗ 16 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 8.15
6 161 ΦΩΤΗ, ΜΑΡΙΑ 18 ΦΙΛΟΠΡΟΟΔΟΣ ΟΜ. ΒΡΟΝΤΑΔΩΝ 8.18
7 110 ΠΑΠΑΔΑΚΗ, ΑΝΝΑ 17 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 8.33
8 202 ΡΟΥΣΑΚΗ, ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 18 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 8.50

 

Προκριματικός Σειρά: 4

Σειρά (Θέση) # Ονοματεπώνυμο Ηλικία Σύλλογος Επίδοση Σημείωση
1 136 ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ, ΔΗΜΗΤΡΑ 22 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 7.70
2 256 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ, ΜΑΡΚΕΛΛΑ-ΚΑΛΛΙΟ 16 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 7.83
3 268 ΚΟΥΟΛ, ΑΣΙΑ 17 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 8.02 8.014
4 252 ΑΝΘΗ, ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΕΛΕΝΗ 17 ΓΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 8.02
5 368 ΧΑΤΖΗΣΤΑΜΟΥ, ΜΑΡΙΑΝΘΗ 20 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 8.07
6 114 ΓΕΡΑΣΙΜ, ΑΛΕΞΙΑ-ΑΝΔΡΕΙΑ 20 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 8.24
7 148 ΜΑΡΚΑΚΗ, ΜΑΡΙΑ 19 Ο.Φ.Η. 8.36
8 322 ΣΚΟΛΑΡΙΚΟΥ, ΑΓΓΕΛΙΚΗ 17 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 8.46

 

Προκριματικός Σειρά: 5

Σειρά (Θέση) # Ονοματεπώνυμο Ηλικία Σύλλογος Επίδοση Σημείωση
1 192 ΣΑΡΡΗ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 25 ΓΣ ΕΛΕΥΘ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 7.82
2 416 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 21 ΠΑΣ ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 7.90
3 441 ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ, ΔΗΜΗΤΡΑ 16 ΚΥΠΡΟΣ 7.94
4 408 ΣΤΑΥΡΑΓΓΕΛΗ, ΓΕΩΡΓΙΑ-ΠΑΡΑΣΚΕ 16 ΑΟ ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠ. ΧΩΡΙΟΥ 8.13
5 392 ΒΕΝΕΡΗ, ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 16 ΑΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 8.24
6 314 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 19 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 8.26
7 112 ΠΛΕΥΡΗ, ΛΑΜΠΡΙΝΗ 19 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 8.35
8 423 ΣΚΛΙΑΜΗ, ΑΓΓΕΛΙΚΗ 20 ΑΙΟΛΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΣΤΙΒΟΣ 8.65

 

Προκριματικός Σειρά: 6

Σειρά (Θέση) # Ονοματεπώνυμο Ηλικία Σύλλογος Επίδοση Σημείωση
1 410 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ, ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ 21 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 7.69
2 344 ΜΠΕΚΟΥ-ΦΕΡΡΕΣ, ΟΛΥΜΠΙΑ 21 ΒΕΡΓΙΝΑ 7.74
3 204 ΑΝΕΣΤΗ, ΕΛΕΝΗ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ 16 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 7.97
4 115 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ, ΘΕΟΔΩΡΑ 20 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 8.06
5 141 ΚΑΡΑΟΓΛΟΥ, ΠΗΝΕΛΟΠΗ 17 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 8.14
6 323 ΣΚΟΥΡΤΗ, ΑΘΗΝΑ 17 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 8.20
7 422 ΛΙΟΝΤΟΥ, ΜΑΡΙΑ 18 ΑΙΟΛΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΣΤΙΒΟΣ 8.74
8 220 ΜΟΥΣΤΑΚΑ, ΚΛΕΙΩ 20 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 8.94

 

Προκριματικός Σειρά: 7

Σειρά (Θέση) # Ονοματεπώνυμο Ηλικία Σύλλογος Επίδοση Σημείωση
1 285 ΠΟΛΙΤΗ, ΚΟΡΙΝΑ 23 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 7.76
2 ΝΙΚΟΛΕΤΤΟΥ, ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ 32 ΚΥΠΡΟΣ 8.08
3 134 ΝΤΑΒΩΝΗ, ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 16 Α.Ε.Κ 8.09 8.084
4 222 ΤΡΑΓΟΥΣΤΗ, ΖΩΗ 16 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 8.09 8.090
5 327 ΤΣΙΡΟΥΛΗ, ΜΑΡΙΝΑ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ 22 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 8.25
6 287 ΖΑΦΕΙΡΙΔΟΥ, ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 16 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 8.27
7 409 ΜΑΛΤΕΖΟΥ, ΑΘΑΝΑΣΙΑ 19 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 8.51
8 113 ΤΖΟΥΓΑΝΑΤΟΥ, ΓΕΡΑΣΙΜΙΝΑ-ΣΙΜΩ 19 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 8.87

 

Προκριματικός Σειρά: 8

Σειρά (Θέση) # Ονοματεπώνυμο Ηλικία Σύλλογος Επίδοση Σημείωση
1 189 ΦΑΚΙΔΑΡΗ, ΜΑΡΙΑ 21 ΓΣ ΕΛΕΥΘ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 7.72
2 442 ΣΚΕΝΤΕΡ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 22 ΚΥΠΡΟΣ 7.82
3 142 ΜΠΑΡΤΖΟΥ, ΑΝΝΑ-ΕΥΔΟΞΙΑ 18 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 8.00
4 125 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ, ΣΤΥΛΙΑΝΗ-ΑΛΕΞΑΝ 19 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 8.17
5 326 ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΧΡΙ 22 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 8.21 8.206
6 331 ΜΑΛΛΗ, ΔΕΣΠΟΙΝΑ 20 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 8.21
7 309 ΟΡΦΑΝΟΥ, ΔΑΦΝΗ 16 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 8.36
8 108 ΜΑΥΡΟΥ, ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ 17 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 8.53

 

Προκριματικός Σειρά: 9

Σειρά (Θέση) # Ονοματεπώνυμο Ηλικία Σύλλογος Επίδοση Σημείωση
1 152 ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ, ΣΟΦΙΑ 20 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 7.78
2 435 ΓΕΩΡΓΙΟΥ, ΕΙΡΗΝΗ 28 ΚΥΠΡΟΣ 8.01
3 289 ΖΑΚΚΑ, ΧΑΡΑ 22 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 8.06
4 104 ΘΑΝΑΣΗ, ΕΛΕΝΑ 16 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 8.11
5 444 ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗ, ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 17 ΓΣ ΕΛΕΥΘ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 8.20
6 407 ΠΑΠΟΥΤΣΗ, ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 16 ΑΟ ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠ. ΧΩΡΙΟΥ 8.27
7 232 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 17 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 8.29
8 342 ΚΛΕΤΤΑ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 21 ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 8.64