Ο Λυκούργος Τσάκωνας ήταν ένας από τους πρωταγωνιστές του διασυλλογικού πρωταθλήματος για τον όμιλο των σωματείων της Κρήτης, που έγινε το Σάββατο 14/4 στο Παγκρήτιο στάδιο.

Ο κορυφαίος Έλληνας σπρίντερ των τελευταίων ετών είχε την ευκαιρία να εκπροσωπήσει τον ΓΣ Ελευθέριο Βενιζέλο στη διοργάνωση και παράλληλα να κάνει μία δυνατή προπόνηση.

Ο 28χρονος ήταν νικητής στα 100 μ. με 10.57 (-0,5), ενώ νωρίτερα είχε τρέξει την απόσταση στον προκριματικό σε 10.87. «Είναι πολύ νωρίς ακόμη για αγώνες, αφού ακόμη διανύουμε το βασικό στάδιο της προετοιμασίας μας», είπε ο Τσάκωνας, ο οποίος αναμένεται να κάνει τον πρώτο δυνατό αγώνα στο μίτινγκ «Χανιά 2018», ενώ ήδη έχει κλείσει να τρέξει σε δύο Challenge της IAAF στο Τούρκου της Φινλανδίας (5/6) και στην Οστράβα (13/6).

Η Άννα Βασιλείου πήρε θέση εκκίνησης στα 400 μ., ωστόσο αναγκάστηκε να σταματήσει, εξαιτίας μιας μικρής ενόχλησης στο ραχιαίο. Η αθλήτρια δε θέλησε να ρισκάρει το ενδεχόμενο κάποιου τραυματισμού κι έτσι σταμάτησε λίγο πριν την τελική ευθεία. Την καλύτερη επίδοση στα 400 μ. σημείωσε η Αλεξία Κανάκη με 56.37.

Ο Μιχάλης Αναστασάκη μπορεί να έμεινε πίσω στην προετοιμασία του, λόγω επέμβασης που έκανε τέλη Φεβρουαρίου, ωστόσο αυτό δεν τον εμπόδισε να πάρει μέρος στη διοργάνωση και να επικρατήσει με το αρκετά καλό για την εποχή 73,24 μέτρα στη σφυροβολία. Στο ίδιο αγώνισμα, ο έφηβος Χρήστος Φραντζεσκάκης ήταν δεύτερος με 64,38 μέτρα.

Στα 100 μ. η Κατερίνα Σαρρή άνοιξε τη σεζόν με 11.88 (0,8), ενώ στον ακοντισμό η Αφροδίτη Μανιού ήταν πρώτη με 49,55 μ. και η Ελένη Γκέλη ακολούθησε με 48,48 μέτρα. Η Χριστίνα Αλβερτσιάν μπήκε στο μήκος στο πλαίσιο της προετοιμασίας της για τις εμφανίσεις της στο τριπλούν και με μισή φόρα σημείωσε 6,02 μ.(0,6) και κατέλαβε την πρώτη θέση. Στο τριπλούν ο Παύλος Μπόφτσης «προσγειώθηκε» στα 15,35 μέτρα και ήταν πρώτος.

Παράλληλα με το διασυλλογικό πρωτάθλημα Α/Γ έγινε και αυτό των ΠΠ/ΠΚ Α΄ με τον Κώστα Μπουζάκη να εντυπωσιάζει για μία ακόμη φορά. Ο 15χρονος αθλητής, λίγες εβδομάδες από το 54,09 μ. με τον δίσκο των Παίδων (1,5 κ.), σημείωσε 67,15 μ. (1κ.) και πέτυχε την καλύτερη επίδοση όλων των εποχών στην κατηγορία των Παμπαίδων Α’.

Διασυλλογικό Πρωτάθλημα Α-Γ/ Α’ αγωνιστική 2018
Ηράκλειο – Παγκρήτιο Στάδιο (Σφυροβολία: ΕΑΚ Ελευθερίας) Σάββατο 14 Απριλίου 2018
Τα πλήρη αποτελέσματα :

10000Μ ΒΑΔΗΝ ΑΝΔΡΩΝ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ  ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ. Α.Μ. ΣΕΓΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ -ΕΠΙΔΟΣΗ-ΒΑΘΜΟΙ 1 ΚΑΤΣΙΛΑΣ ΝΙΚΟΣ 1998 175934 ΣΜΚ 51.27.02 – (13) 2 ΚΑΜΠΙΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1967 134449 ΟΦΗ 60.27.16

100  ΕΜΠ.  ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ  ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ. Α.Μ. ΣΕΓΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ -ΕΠΙΔΟΣΗ-ΒΑΘΜΟΙ ΑΝΕΜΟΣ
1 ΚΑΣΤΡΙΝΟΥ ΜΕΛΙΝΑ 1998 305949 ΟΦΗ 15.09 -0.60 – 13
2 ΛΟΠΙΝΕ ΜΠΕΑΤΡΙΣ 2000 325451 ΟΦΗ 15.74 -0.60 – 11
3 ΜΕΤΑ ΕΓΚΛΑΝΤΙΝΑ 2000 340043 ΟΦΗ 16.48 -0.60 – 10
4 ΜΑΡΗ ΜΑΡΙΑ 1997 306563 ΑΟΛ 16.72 -0.60 – 9
5 ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗ  ΡΑΦΑΕΛΑ 2001 339384 ΛΙΒΥΚΟΣ 16.94 -0.60 – 1
100  ΑΝΔΡΩΝ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
ΑΡ. ΑΘΛ ΚΛΗΡ ΕΠΩΝΥΜΟ  ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ. Α.Μ. ΣΕΓΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΣΗ-ΑΝΕΜΟΣ ΠΡΟΚΡ
1 Α ΤΣΑΚΩΝΑΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ- ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1990 267227 ΓΣ ΕΛ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 10.87 0.00 Q
2 A ΜΑΛΑΜΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1995 366217 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 11.40 0.00 Q
3 A ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2000 340520 ΣΜΚ 11.82 0.00
4 Α ΜΠΑΛΑΤΛΙΑΝ ΒΑΡΤΑΝ 1999 329567 ΓΣ ΕΛ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 11.88 0.00
5 Α ΣΑΑΤΣΑΚΗΣ ΑΠΟΛΛΟΔΩΡΟΣ 2001 347405 ΟΦΗ 11.98 0.00
6 A ΛΑΜΨΑΚΙΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002 356235 ΓΣ ΕΛ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 12.08 0.00
7 A ΒΑΒΟΥΛΕΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2002 359653 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 12.52 0.00
8 Α ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 2000 375857 ΝΕΑΡΧΟΣ 12.76 0.00

1 B ΜΟΥΝΤΡΙΧΑΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ 1994 301126 ΓΣ ΕΛ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 11.09 -0.20 Q
2 B ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 1991 267704 ΓΣ ΕΛ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 11.21 -0.20 Q
3 B ΑΡΤΕΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 336197 ΓΣ ΕΛ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 11.61 -0.20
4 B ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2000 354120 ΑΟΛ 11.66 -0.20 (11.655)
5 B ΚΑΤΑΝΑΣ ΡΑΦΑΗΛ 1996 374708 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 12.08 -0.20
6 B ΚΟΥΜΑΡ ΜΠΑΡΟΥΝ 2002 356462 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 12.18 -0.20
7 B ΠΑΠΑΤΖΑΝΑΚΗΣ ΦΑΝΗΣ 2002 359652 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 12.97 -0.20
8 B ΚΟΥΚΟΥΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2001 375850 ΝΕΑΡΧΟΣ DNF -0.20

1 Γ ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1997 355880 ΟΦΗ 10.88 0.00 Q
2 Γ ΒΑΡΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1995 374709 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 11.33 0.00 Q
3 Γ ΞΕΝΙΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1994 293133 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 11.46 0.00 Q
4 Γ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1995 323190 ΓΣ ΕΛ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 11.60 0.00 Q
5 Γ ΤΑΤΑΡΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1996 375858 ΝΕΑΡΧΟΣ 11.66 0.00 (11.654)
6 Γ ΜΠΟΥΡΔΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 2002 360349 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 12.11 0.00
7ΓΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ2001359648ΑΟ ΚΥΔΩΝ13.080.00

110Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ. Α.Μ. ΣΕΓΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ
1.ΦΙΛΑΝΔΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1986 226400 ΓΑΣ  ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 14.28 -0.70 13
2.ΣΑΪΣΑΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ    1983 203760 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 14.84 -0.70 11
3.ΝΑΤΣΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ 1993 284820 ΓΕΗ 15.45 -0.70 10
4.ΚΟΥΚΟΥΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 2000 335324 ΑΟΛ 15.48 -0.70 9
5.ΛΑΠΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1989 323129 ΑΟΛ 16.40 -0.70 8
100Μ ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ  ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ. Α.Μ. ΣΕΓΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ -ΕΠΙΔΟΣΗ-ΒΑΘΜΟΙ
1 ΤΣΑΚΩΝΑΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ- ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1990 267227 ΓΣ ΕΛ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 10.57 -0.50
2 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1997 355880 ΟΦΗ 10.88 -0.50
3 ΜΟΥΝΤΡΙΧΑΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ 1994 301126 ΓΣ ΕΛ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 11.08 -0.50
4 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 1991 267704 ΓΣ ΕΛ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 11.17 -0.50
5 ΜΑΛΑΜΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1995 366217 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 11.31 -0.50
6 ΒΑΡΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1995 374709 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 11.43 -0.50
7 ΞΕΝΙΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1994 293133 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 11.51 -0.50
8 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1995 323190 ΓΣ ΕΛ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 11.64 -0.50
100  ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΘΕΣΗ-ΣΕΙΡΑ- ΕΠΩΝΥΜΟ  ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ. Α.Μ. ΣΕΓΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ
Α΄ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
1 Α ΣΟΥΡΑΝΑΚΗ ΣΑΒΙΝΑ 2002 346476 ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ 13.87 +0.90
2 Α ΜΑΡΜΑΡΙΤΣΑΚΗ ΧΑΡΑ 2002 366211 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 13.95 +0.90
3 A ΣΑΡΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1976 161323 ΓΕΗ 13.96 +0.90
4 A ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΝΙΚΗ 2000 333988 ΟΦΗ 13.99 +0.90 13.985
5 A ΤΣΕΣΜΕΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1998 360787 ΟΦΗ 14.07 +0.90
6 A ΜΑΥΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2001 368227 ΟΦΗ 14.33 +0.90
7 Α ΜΑΝΩΛΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2001 376295 ΝΕΑΡΧΟΣ 14.73 +0.90
8 A ΑΡΡΙΚΟΥ ΝΤΟΡΙΝΑ 1997 375856 ΝΕΑΡΧΟΣ 14.77 +0.90

Β΄ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
1 Β ΣΑΡΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1993 294414 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 11.88 +0.40
2 Β ΦΑΚΙΔΑΡΗ ΜΑΡΙΑ 1997 328189 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 12.43 +0.40
3 Β ΤΖΟΝΣΟΝ ΝΟΡΑΓΙΑ 2001 332721 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 12.49 +0.40
4 Β ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ-ΜΑΡΙΑ 2004 352854 ΟΦΗ 12.69 +0.40
5 Β ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΤΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ 2001 336331 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 13.06 +0.40
6 Β ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2001 340517 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 13.33 +0.40
7 Β ΤΖΑΝΑΚΑΚΗ ΝΕΦΕΛΗ 2002 337841 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 13.57 +0.40
8 Β ΚΑΤΡΙΤΖΙΔΑΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ 2001 336376 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 13.99 +0.40 13.988

ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΘΕΣΗ ΣΕΙΡΑ ΕΠΩΝΥΜΟ  ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ. Α.Μ. ΣΕΓΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ -ΕΠΙΔΟΣΗ-ΒΑΘΜΟΙ
1 Β ΣΑΡΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1993 294414 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 11.88 +0.40 13
2 Β ΦΑΚΙΔΑΡΗ ΜΑΡΙΑ 1997 328189 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 12.43 +0.40 11
3 Β ΤΖΟΝΣΟΝ ΝΟΡΑΓΙΑ 2001 332721 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 12.49 +0.40 10
4 Β ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ-ΜΑΡΙΑ 2004 352854 ΟΦΗ 12.69 +0.40 9
5 Β ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΤΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ 2001 336331 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 13.06 +0.40 3
6 Β ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2001 340517 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 13.33 +0.40 2
7 Β ΤΖΑΝΑΚΑΚΗ ΝΕΦΕΛΗ 2002 337841 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 13.57 +0.40 1
8 Α ΣΟΥΡΑΝΑΚΗ ΣΑΒΙΝΑ 2002 346476 ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ 13.87 +0.90
9 Α ΜΑΡΜΑΡΙΤΣΑΚΗ ΧΑΡΑ 2002 366211 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 13.95 +0.90
10 A ΣΑΡΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1976 161323 ΓΕΗ 13.96 +0.90
11 A ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΝΙΚΗ 2000 333988 ΟΦΗ 13.99 +0.90 13.985
12 Β ΚΑΤΡΙΤΖΙΔΑΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ 2001 336376 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 13.99 +0.40 13.988
13 A ΤΣΕΣΜΕΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1998 360787 ΟΦΗ 14.07 +0.90
14 A ΜΑΥΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2001 368227 ΟΦΗ 14.33 +0.90
15 Α ΜΑΝΩΛΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2001 376295 ΝΕΑΡΧΟΣ 14.73 +0.90
16AΑΡΡΙΚΟΥ ΝΤΟΡΙΝΑ1997375856ΝΕΑΡΧΟΣ14.77+0.90

ΥΨΟΣ   ΑΝΔΡΩΝ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ  ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ. Α.Μ. ΣΕΓΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ -ΕΠΙΔΟΣΗ-ΒΑΘΜΟΙ
1 ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝ 2002 351286 ΓΕΗ 1.67

400   ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΕΠΙΔΟΣΗ
ΘΕΣΗ-ΣΕΙΡΑ- ΕΠΩΝΥΜΟ  ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ. Α.Μ. ΣΕΓΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1 A ΣΚΟΥΛΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2002 357876 ΟΦΗ 1.03.30 .
2 A ΣΠΑΡΑΚΗ  ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2002 336178 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.03.67 .
3 A ΑΡΝΑΝΤΩΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2002 336195 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.03.87 .
4 A ΓΙΑΤΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1997 368048 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 1.04.41 .
5 A ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗ ΝΙΚΗ 2001 363670 ΟΦΗ 1.06.46
6 A ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2002 350120 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.06.47
7 A ΛΑΜΠΡΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2000 340463 ΓΕΗ 1.08.54
8 Α Α ΡΟΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1984 214797 ΟΦΗ 1.12.65

1 Β ΚΑΝΑΚΗ ΑΛΕΞΙΑ 1994 291156 ΟΦΗ 56.37
2 Β ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1997 322172 ΓΕΗ 58.33
3 Β ΤΣΑΛΟΥΚΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ  1992 250319 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 59.39
4 Β ΑΡΝΑΝΤΩΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 1995 299260 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.02.07
5 Β ΤΑΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΙΟΠΠΗ 2000 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.02.85
6 Β ΣΑΙΠΗ ΙΟΛΑ 2000 323447 ΓΕΗ 1.03.73
– Β ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΝΑ 1990 268058 ΓΕΗ DNF
– Β ΜΑΡΗ ΜΑΡΙΑ 1997 306563 ΑΟΛ DNS

400Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΘΕΣΗ ΣΕΙΡΑ ΕΠΩΝΥΜΟ  ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ. Α.Μ. ΣΕΓΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ -ΕΠΙΔΟΣΗ-ΒΑΘΜΟΙ
1 Β ΚΑΝΑΚΗ ΑΛΕΞΙΑ 1994 291156 ΟΦΗ 56.37 13
2 Β ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1997 322172 ΓΕΗ 58.33 11
3 Β ΤΣΑΛΟΥΚΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ  1992 250319 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 59.39 10
4 Β ΑΡΝΑΝΤΩΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 1995 299260 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.02.07 7
5 Β ΤΑΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΙΟΠΠΗ 2000 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.02.85 6
6 A ΣΚΟΥΛΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2002 357876 ΟΦΗ 1.03.30 5
7 A ΣΠΑΡΑΚΗ  ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2002 336178 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.03.67 4
8 Β ΣΑΙΠΗ ΙΟΛΑ 2000 323447 ΓΕΗ 1.03.73 3
9 A ΑΡΝΑΝΤΩΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2002 336195 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.03.87 2
10 A ΓΙΑΤΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1997 368048 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 1.04.41 1
11 A ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗ ΝΙΚΗ 2001 363670 ΟΦΗ 1.06.46
12 A ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2002 350120 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.06.47
13 A ΛΑΜΠΡΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2000 340463 ΓΕΗ 1.08.54
14 Α ΡΟΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1984 214797 ΟΦΗ 1.12.65
– Β ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΝΑ 1990 268058 ΓΕΗ DNF
-ΒΜΑΡΗ ΜΑΡΙΑ1997306563ΑΟΛDNS

400  ΑΝΔΡΩΝ
ΘΕΣΗ-ΣΕΙΡΑ-ΕΠΩΝΥΜΟ  ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ. Α.Μ. ΣΕΓΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ ΑΝΑΛΥΣΗ
1 Α ΤΣΟΝΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1997 312137 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 52.06
2 Α ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1998 323250 ΟΦΗ 52.64 52.638
3 Α ΨΥΧΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2001 336370 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 53.43
4 Α ΣΕΡΒΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2001 368050 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 53.70
5 Α ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2002 359634 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 53.78
6 Α ΤΖΕΛΙΛΑΙ ΑΓΓΕΛΟΣ 1994 353030 ΑΟΛ 54.69
7 Α ΚΟΥΤΣΟΝΙΚΟΛΗΣ ΝΙΚΟΣ 2002 366407 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 57.22

1 Β ΣΤΑΜΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2000 354475 ΣΜΚ 51.38
2 Β ΛΟΠΙΝΕ ΘΩΜΑΣ 1998 335058 ΟΦΗ 51.54
3 Β ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2000 353297 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 51.66
4 Β ΚΑΤΣΙΦΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1997 316267 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 51.79
5 Β ΞΕΝΙΔΑΚΗΣ  ΧΑΡΙΔΗΜΟΣ 2000 331521 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ Α.Ο. 52.64 52.632
6 Β ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1993 275596 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 52.74
7 Β ΠΟΠΑ ΓΚΕΟΡΓΚΙΤΣΑ 1999 336294 ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ 52.92

1 Γ ΕΠΤΑΜΗΝΙΤΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1997 305583 ΟΦΗ 52.34
2 Γ ΚΟΥΝΑΛΑΚΗΣ  ΝΙΚΟΣ 1999 347756 ΑΟΛ 52.38
3 Γ ΑΔΙΚΗΜΕΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 365845 ΓΕΗ 54.58
4 Γ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 340388 ΛΙΒΥΚΟΣ 55.98
5 Γ ΚΑΝΔΥΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΑΓΓΕΛΟΣ 1999 373268 ΟΦΗ 57.91
6 Γ ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΣΩΖΩΝ 2000 350046 ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ DNF

1 Δ ΔΑΒΡΑΔΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1991 279679 ΑΟΛ 52.46
2 Δ ΤΖΑΤΖΑΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 2002 355879 ΟΦΗ 53.33
3 Δ ΛΕΣΙ ΣΚΕΛΖΕΝ 2001 351400 ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ 55.76
4 Δ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑΚΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ 2000 327026 ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ 55.48
5 Δ ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002 365537 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 58.14
6 Δ ΜΕΤΑΞΑΚΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 2000 333517 ΛΙΒΥΚΟΣ 60.54

400Μ ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ  ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ. Α.Μ. ΣΕΓΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ -ΕΠΙΔΟΣΗ-ΒΑΘΜΟΙ
1 Β ΣΤΑΜΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2000 354475 ΣΜΚ 51.38 13
2 Β ΛΟΠΙΝΕ ΘΩΜΑΣ 1998 335058 ΟΦΗ 51.54 11
3 Β ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2000 353297 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 51.66 10
4 Β ΚΑΤΣΙΦΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1997 316267 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 51.79 9
5 Α ΤΣΟΝΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1997 312137 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 52.06 8
6 Γ ΕΠΤΑΜΗΝΙΤΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1997 305583 ΟΦΗ 52.34 7
7 Γ ΚΟΥΝΑΛΑΚΗΣ  ΝΙΚΟΣ 1999 347756 ΑΟΛ 52.38 6
8 Δ ΔΑΒΡΑΔΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1991 279679 ΑΟΛ 52.46 5
9 Β ΞΕΝΙΔΑΚΗΣ  ΧΑΡΙΔΗΜΟΣ 2000 331521 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ Α.Ο. 52.64 4 52.632
10 Α ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1998 323250 ΟΦΗ 52.64 3 52.638
11 Β ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1993 275596 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 52.74 2
12 Β ΠΟΠΑ ΓΚΕΟΡΓΚΙΤΣΑ 1999 336294 ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ 52.92 1
13 Δ ΤΖΑΤΖΑΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 2002 355879 ΟΦΗ 53.33 1
14 Α ΨΥΧΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2001 336370 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 53.43 1
15 Α ΣΕΡΒΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2001 368050 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 53.70 1
16 Α ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2002 359634 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 53.78 1
17 Γ ΑΔΙΚΗΜΕΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 365845 ΓΕΗ 54.58
18 Α ΤΖΕΛΙΛΑΙ ΑΓΓΕΛΟΣ 1994 353030 ΑΟΛ 54.69
19 Δ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑΚΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ 2000 327026 ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ 55.48
20 Δ ΛΕΣΙ ΣΚΕΛΖΕΝ 2001 351400 ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ 55.76
21 Γ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 340388 ΛΙΒΥΚΟΣ 55.98
22 Α ΚΟΥΤΣΟΝΙΚΟΛΗΣ ΝΙΚΟΣ 2002 366407 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 57.22
23 Γ ΚΑΝΔΥΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΑΓΓΕΛΟΣ 1999 373268 ΟΦΗ 57.91
24 Δ ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002 365537 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 58.14
25 Δ ΜΕΤΑΞΑΚΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 2000 333517 ΛΙΒΥΚΟΣ 60.54
26ΓΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΣΩΖΩΝ2000350046ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥDNF

ΑΚΟΝΤΙΟ   ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ  ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ. Α.Μ. ΣΕΓΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ -ΕΠΙΔΟΣΗ-ΒΑΘΜΟΙ
1 ΜΑΝΙΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 1998 340287 ΟΦΗ 49.55 13
2 ΓΚΕΛΗ ΕΛΕΝΗ 1998 313383 Γ.Α.Σ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 48.48 11
3 ΒΕΡΙΚΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 1998 316414 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 47.14 10
4 ΑΛΙΜΑΝΙ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2000 347754 ΑΟΛ 36.86 9
5 ΔΟΡΓΙΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1999 353135 ΑΟΛ 34.01 1
6ΜΙΚΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ2001362340ΟΦΗ28.02
ΔΙΣΚΟΣ  ΑΝΔΡΩΝ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ  ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ. Α.Μ. ΣΕΓΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ -ΕΠΙΔΟΣΗ-ΒΑΘΜΟΙ
1 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1994 312383 ΣΜΚ 47.58 13
2 ΞΕΝΙΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1996 322691 ΟΦΗ 46.37 11
3 ΚΙΤΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1986 319093 ΟΦΗ 42.75 10
4 ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1972 160949 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 38.97 5
5 ΒΟΥΤΟΥΦΙΑΝΑΚΗΣ  ΡΑΦΑΗΛ 1998 329999 ΟΦΗ 37.58 4
6 ΜΑΛΛΙΩΤΗΣ ΝΕΟΦΥΤΟΣ 1994 600059 ΟΦΗ 36.71 3
7 ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1996 309231 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 35.58 2
8 ΚΤΕΝΙΑΔΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 2000 332625 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 35.52 1
9 ΝΙΝΙΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 1998 322750 ΓΕΗ 34.84
10 ΦΘΕΝΑΚΗΣ  ΑΝΤΩΝΗΣ 2000 353346 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 33.31
11 ΒΑΡΟΥΧΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1982 209521 ΓΕΗ 32.53
12 ΝΙΝΙΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1993 322751 ΓΕΗ 28.54
-ΝΙΝΙΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ2000322749ΓΕΗ00.00

ΣΦΥΡΑ ΑΝΔΡΩΝ – ΟΡΘΗ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ  ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ. Α.Μ. ΣΕΓΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ -ΕΠΙΔΟΣΗ-ΒΑΘΜΟΙ
1 ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1994 306082 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 73.24 13
2 ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ 2000 343490 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 64.38 11
3 ΓΟΥΜΕΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1997 331019 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 60.10 9
4 ΓΟΥΜΕΝΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1997 331021 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 54.32 8
5 ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1997 318123 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 51.65 10
6 ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 1999 337551 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 42.95

1.500  ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ  ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ. Α.Μ. ΣΕΓΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ -ΕΠΙΔΟΣΗ-ΒΑΘΜΟΙ
1 ΔΟΒΡΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1997 319329 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 4.43.86 13
2 ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗ ΖΩΗ 1993 287508 ΟΦΗ 4.58.45 11
3 ΡΗΓΑ ΣΟΦΙΑ 1988 288570 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 5.02.77 10
4 ΜΑΡΙΔΑΚΗ  ΓΕΩΡΓΙΑ 2002 352262 ΛΙΒΥΚΟΣ 5.20.40 4
5 ΒΛΑΧΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1991 282388 ΓΕΗ 5.21.35 3
6 ΚΑΣΛΕΒΑ-ΤΣΙΡΙΓΩΤΗ ΕΥΔΟΚΙΑ 2002 350896 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 5.23.99 2
7 ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2002 354118 ΑΟΛ 5.24.86 1
8 ΓΟΥΝΑΚΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ  1998 320641 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 5.37.46
ΚΟΤΣΙ ΝΤΟΡΙΑΝΝΑ 2000 340042 ΟΦΗ DNF

ΜΗΚΟΣ  ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ  ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ. Α.Μ. ΣΕΓΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ -ΕΠΙΔΟΣΗ-ΒΑΘΜΟΙ
1 ΑΛΒΕΡΤΣΙΑΝ ΚΡΙΣΤΙΝΑ 1990 265323 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 6.02 0.60 13
2 ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ   ΜΑΡΙΑ 2002 339378 ΛΙΒΥΚΟΣ 5.54 0.00 11
3 ΜΠΑΛΑΜΟΥΤΗ ΖΩΗ 2000 330138 ΟΦΗ 5.51 0.00 10
4 ΠΙΤΡΟΠΑΚΗ  ΣΟΦΙΑ 2002 347332 ΛΙΒΥΚΟΣ 5.15 0.00 2
5 ΞΑΝΘΟΥΔΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2002 341721 ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ 5.02 0.70 1
6 ΚΛΕΜΑΝ ΕΜΙΛΥ 2001 347696 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 4.98 0.00
7 ΑΡΝΑΟΥΤΟΠΟΥΛΟΥ  ΘΑΛΕΙΑ 2002 342588 Σ.Μ.Κ. 4.85 0.00
8 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2002 336193 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 4.63 0.50

ΤΡΙΠΛΟΥΝ   ΑΝΔΡΩΝ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ  ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ. Α.Μ. ΣΕΓΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ -ΕΠΙΔΟΣΗ-ΒΑΘΜΟΙ
1 ΜΠΟΦΤΣΗΣ ΠΑΥΛΟΣ  1992 283701 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 15.35 0.00 13
2 ΓΑΛΑΖΟΥΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1992 282907 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 14.52 0.00 11
3 ΠΑΤΤΑΚΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 2000 334010 ΟΦΗ 13.51 0.00 3
4 ΚΟΥΒΕΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002 339991 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 13.21 0.00 2
5 ΜΟΥΔΑΤΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2002 342587 ΟΦΗ 12.80 0.00 1
6 ΓΚΙΟΥΛΜΙΧΑΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2002 352020 ΟΦΗ 12.09 0.10

4Χ100Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ  ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ. Α.Μ. ΣΕΓΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ -ΕΠΙΔΟΣΗ-ΒΑΘΜΟΙ
1 ΦΑΚΙΔΑΡΗ ΜΑΡΙΑ 1997 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 47.63 26
ΑΛΒΕΡΤΣΙΑΝ ΚΡΙΣΤΙΝΑ 1990
ΤΖΟΝΣΟΝ ΝΟΡΑΓΙΑ 2001
ΣΑΡΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1993

2 ΚΑΣΤΡΙΝΟΥ ΜΕΛΙΝΑ 1998 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 50.60 22
ΣΚΟΥΛΑ ΚΑΛΙΟΠΗ 2002
ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2002
ΧΑΝΙΩΤΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2000

3 ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗ ΡΑΦΑΕΛΑ 2003 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 52.40 20
ΠΙΤΡΟΠΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 2002
ΜΠΛΑΒΟΓΙΑΝΝΑΚΗ 2002
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2002

4 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Π. 2002 ΑΣ ΝΕΑΡΧΟΣ 58.71
ΚΑΡΤΣΩΝΑΚΗ Ν. 2001
ΑΡΡΙΚΟΥ Ν. 1997
ΜΑΝΩΛΑΚΗ ΕΛ.2001

1.500  ΑΝΔΡΩΝ

ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ  ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ. Α.Μ. ΣΕΓΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ -ΕΠΙΔΟΣΗ-ΒΑΘΜΟΙ
1 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ    1987 230144 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 4.07.26 13
2 ΒΟΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1992 314124 ΓΣ ΒΙΤΣ.ΚΟΡΝΑΡΟΣ 4.17.22 1
3 ΠΑΡΑΓΙΟΥΔΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2001 346543 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 4.26.72
4 ΣΜΙΘ ΧΡΗΣΤΟΣ 1994 304402 ΟΦΗ 4.33.20
5ΚΑΖΙΑΛΕΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ2002356458ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ4.41.70

ΣΦΑΙΡΑ ΑΝΔΡΩΝ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ  ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ. Α.Μ. ΣΕΓΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ -ΕΠΙΔΟΣΗ-ΒΑΘΜΟΙ
1ΒΡΟΥΛΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ1998321765ΑΟ ΚΥΔΩΝ14.9013
2 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1994 312383 ΣΜΚ 14.16 11
3 ΞΕΝΙΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1996 322691 ΟΦΗ 13.85 10
4 ΚΤΕΝΙΑΔΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 2000 332625 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 12.27 1
5 ΠΟΛΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1999 328051 ΓΕΗ 11.03
6 ΝΙΝΙΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2000 322749 ΓΕΗ 10.70
7ΝΙΝΙΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ1998322750ΓΕΗ09.83

4Χ100Μ ΑΝΔΡΩΝ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ  ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ. Α.Μ. ΣΕΓΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ -ΕΠΙΔΟΣΗ-ΒΑΘΜΟΙ
1 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 42.84 -26
(Ε.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ-Π.ΜΟΥΝΤΡΙΧΑΣ-Ν.ΣΑΪΣΑΝΑΣ – Λ.ΤΣΑΚΩΝΑΣ)
2 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 43.63 – 22
(Η.ΚΑΡΑΣΑΒΒΑΣ-Ν.ΞΕΝΙΚΑΚΗΣ-Μ.ΠΕΤΣΑΓΚΟΥΡΑΚΗΣ-Ν.ΦΙΛΑΝΔΑΡΑΚΗΣ)
3 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 43.98 – 20
(Ι.ΚΛΑΔΑΣ-Α.ΒΑΡΔΗΣ-Α.ΜΑΛΑΜΟΣ-Β.ΚΑΤΣΙΦΑΣ)
4 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 44.39 – 18
(Ν.ΛΑΠΙΔΑΚΗΣ-Π.ΚΟΥΚΟΥΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ-Σ.ΔΑΒΡΑΔΟΣ-Δ.ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ)
5 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 46.45
(Β.ΚΑΜΑΡΙΤΗΣ-ΜΠ.ΚΟΥΜΑΡ-Μ.ΓΙΑΧΑΪ-Κ.ΨΥΧΟΥΛΑΣ)
6 ΑΣ ΝΕΑΡΧΟΣ 49.06
(ΣΤ.ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΔΑΚΗΣ-Α.ΖΑΧΑΡΙΑΣ-Ε.ΚΟΥΚΟΥΝΗΣ-Δ.ΤΑΤΑΡΟΓΛΟΥ)

3000Μ ΦΕ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ  ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ. Α.Μ. ΣΕΓΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ -ΕΠΙΔΟΣΗ-ΒΑΘΜΟΙ
1. ΜΑΛΛΙΩΤΑΚΗ ΑΘΗΝΑ 1999 316924 ΑΟΛ 12.37.67  13
2. ΓΟΥΝΑΚΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 1998 32641ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 13.17.37   1

3000Μ ΦΕ ΑΝΔΡΩΝ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ  ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ. Α.Μ. ΣΕΓΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ -ΕΠΙΔΟΣΗ-ΒΑΘΜΟΙ
1. ΡΙΖΩΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1994 600050 ΟΦΗ 9.53.43 13
ΕΛ ΑΡΦΑΟΥΙ ΑΜΝΤΕΛΑΤΙΦ 1978 3162217 ΑΟΛ 9.56.85 11

ΣΦΥΡΑ   ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ  ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ. Α.Μ. ΣΕΓΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ -ΕΠΙΔΟΣΗ-ΒΑΘΜΟΙ
1 ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΑΝΝΑ 2000 331790 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 45.90 13