ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ

 

ΑΠΟΦΑΣΗ Δ.Σ. ΣΕΓΑΣ ΑΡ ………./…………………………….

1ο & 2ο ΠΡΑΚΤΙΚΟ ΜΕΤΑΓΡΑΦΩΝ 2017

ΠΡΑΚΤΙΚΟ 1Ης ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΜΕΤΕΓΓΡΑΦΩΝ της 24ης ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2017

Σήμερα την 24.11.2017 συνεδρίασε στα γραφεία του ΣΕΓΑΣ η Επιτροπή Μετεγγραφών που αναδιαρθρώθηκε
με την υπ’ αριθμ. 13/26-9-2017 απόφαση του Δ.Σ. του ΣΕΓΑΣ

Παρόντες:   Μ.Καρδαρά (Γεν. Γραμματέας), Γ.Παναγόπουλος, Γ.Κιλκίζος, Α.Λεοντόπουλος (Μέλη),
Σ.Νικολαϊδης (Πρόεδρος)

ΜΕΤΕΓΓΡΑΦΗ ΑΘΛΗΤΩΝ – ΤΡΙΩΝ ΑΝΩ ΤΩΝ 9 ΕΩΣ 12 ΕΤΩΝ

Κεφ.2 – Αρθρο 5 – Παρ. 1

Για τους κάτωθι αθλητές-αθλήτριες σύμφωνα με το Κεφ.2,Αρθρο 8, κάθε Σωματείο έχει δικαίωμα σύμφωνα με το άρθρο 5, Παρ.1 μέχρι 2 αθλητές – αθλήτριες από το ίδιο σωματείο.

ΕΓΚΡΙΝΟΝΤΑΙ:

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ. ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΝΈΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ
1 DENISON KRISTIAN 2006 ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ
2 HARRISON MAX 2006 ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ
3 ΑΔΑΜΟΥ ΕΛΕΝΗ 2005 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΙΟΛΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
4 ΑΚΙΟΖΟΓΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2007 ΟΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ
5 ΑΡΓΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2006 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ
6 ΑΡΤΖΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΟΣ 2006 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ
7 ΒΑΡΣΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2006 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ-ΝΙΚΑΙΑΣ
8 ΒΟΡΒΩΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2006 ΜΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΠΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
9 ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2005 ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ ΠΑΣ «ΡΗΣΣΟΣ» ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
10 ΓΚΕΡΓΚΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2007 ΑΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΑΣ Ν.ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ «ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ»
11 ΓΟΥΝΗ ΕΙΡΗΝΗ ΜΑΡΙΑ 2006 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΓΣ ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
12 ΓΡΗΓΟΡΑΚΗ ΔΑΝΑΗ 2005 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
13 ΔΑΦΤΣΙΔΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2006 ΑΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΑΣ Ν.ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ «ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ»
14 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2006 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ
15 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2006 ΕΘΝΙΚΟΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ ΓΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
16 ΚΑΛΟΓΡΑΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2006 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ
17 ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2006 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
18 ΚΑΡΟΚΗ ΜΑΡΙΑ 2005 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΑΙΓΙΟΥ ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ
19 ΚΑΡΟΥΑΝΟΥ ΝΕΦΕΛΗ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2006 ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΗΡΑΣ ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ
20 ΚΑΡΠΑΘΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2007 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ
21 ΚΑΣΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2007 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ
22 ΚΑΨΑΝΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2006 ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ
23 ΚΕΝΤΕΡΛΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2007 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΚΗΣ
24 ΚΙΚΕΝΤΖΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2006 ΑΟ ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
25 ΚΙΣΙΓΙΑΝ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2006 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ-ΝΙΚΑΙΑΣ
26 ΚΟΜΝΗΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2006 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
27 ΚΟΥΡΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2006 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
28 ΚΡΕΤΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2005 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ
29 ΛΙΟΥΠΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 2006 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ
30 ΛΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 ΦΕΣ ΣΚΥΔΡΑΣ Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΟ ΣΚΥΔΡΑΣ «ΠΕΛΛΑ»
31 ΜΑΛΑΠΑΣΧΑ ΑΡΙΑΔΝΗ-ΓΑΒΡΙΕΛΑ 2007 ΓΣ ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΑΛΚΑΙΟΣ ΓΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
32 ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2006 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
33 ΜΑΤΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2006 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ ΓΣ «ΣΕΡΡΕΣ 93»
34 ΜΑΥΡΟΓΕΝΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2008 ΟΜ.ΠΡΩΤ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΣ ΠΑΟΚ
35 ΜΠΕΡΤΣΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2006 ΓΣ ΑΘΛΗΣΗ ΠΥΡΓΟΥ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ
36 ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2006 ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΟΦΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
37 ΜΠΟΥΧΑΛΗ ΜΑΡΙΑ 2006 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
38 ΝΙΩΡΑΣ ΦΩΤΙΟΣ 2007 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ
39 ΞΑΝΤΕΝΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2006 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
40 ΞΕΝΟΣ ΔΑΝΙΗΛ 2006 ΑΓΕΜΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΠΑΚ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
41 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ-ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ 2006 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
42 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 2006 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΟΑ ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ
43 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ 2006 ΑΔΩΝΙΣ ΘΕΡΜΗΣ ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
44 ΠΑΡΑΓΙΟΥΤΣΙΚΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 2006 ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΑΑ ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ
45 ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2006 ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ ΓΣ
46 ΠΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2007 ΟΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ
47 ΡΟΥΓΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2006 ΓΣ ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΑΛΚΑΙΟΣ ΓΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
48 ΡΥΘΙΑΝΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ 2007 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ
49 ΣΙΣΜΑΝΟΓΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2006 ΑΓΕΜΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΑΣ ΡΗΓΑΣ
50 ΣΙΣΜΑΝΟΓΛΟΥ ΗΛΙΑΝΑ-ΜΑΡΙΑ 2006 ΑΓΕΜΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΑΣ ΡΗΓΑΣ
51 ΣΚΟΥΦΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2007 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΑΓΣ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ «ΤΟ-ΟΙΟΝ»
52 ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
53 ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2005 ΑΔΩΝΙΣ ΘΕΡΜΗΣ ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
54 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
55 ΤΟΓΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2008 ΟΦΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ Ο ΕΡΩΕΥΣ
56 ΤΣΑΡΟΥΧΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2005 ΑΣ ΩΡΙΩΝ ΣΟΑΣ ΦΩΚΙΑΝΟΣ
57 ΤΣΙΛΙΒΑΚΟΥ ΑΘΗΝΑ 2006 ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
58 ΤΣΙΠΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 2006 ΦΕΣ ΣΚΥΔΡΑΣ Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΟ ΣΚΥΔΡΑΣ «ΠΕΛΛΑ»
59 ΦΑΡΔΟΥΛΗ ΣΟΦΙΑ 2006 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ
60 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΑΡΣΕΝΙΟΣ 2007 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ, ΓΕ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
61 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2005 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ, ΓΕ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

 

ΔΕΝ ΕΓΚΡΙΝΟΝΤΑΙ:

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ. ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΝΈΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ
1 ΜΠΙΤΣΑΚΟΣ ΤΑΧΙΡ 2007 ΓΣ ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΑΛΚΑΙΟΣ ΓΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ

απορρίπτεται ως υπεράριθμος

 

ΜΕΤΕΓΓΡΑΦΗ ΑΘΛΗΤΩΝ – ΤΡΙΩΝ ΑΝΩ ΤΩΝ 12 ΕΩΣ 15 ΕΤΩΝ

Κεφ.2 – Αρθρο 5 – Παρ. 2

Για τους κάτωθι αθλητές-αθλήτριες σύμφωνα με το Κεφ.2,Αρθρο 8, κάθε Σωματείο έχει δικαίωμα να αποκτά σύμφωνα με το άρθρο 5 Παρ.2 μέχρι 2 αθλητές – αθλήτριες από το ίδιο σωματείο.

ΕΓΚΡΙΝΟΝΤΑΙ:

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ. ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΝΈΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ
1 ΑΛΕΠΛΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2004 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 ΑΣ ΡΗΓΑΣ
2 ΑΛΤΙΝΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2003 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ
3 ΑΜΟΙΡΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2004 ΑΣ ΡΗΓΑΣ ΑΚ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
4 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 ΓΣ ΕΥΟΣΜΟΣ
5 ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ 2004 ΑΣΚ ΝΤΕΡΗ ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
6 ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ ΘΕΑΝΩ 2004 ΑΣΚ ΝΤΕΡΗ ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
7 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΕΛΠΙΔΑ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ
8 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2005 ΠΑΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004
9 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2004 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ
10 ΑΞΑΡΛΗ ΕΙΡΗΝΗ 2003 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
11 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗ ΑΡΓΥΡΩ 2005 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΟΑ ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ
12 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 2005 ΕΑΛ ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
13 ΑΡΓΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 2005 ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
14 ΑΣΠΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2004 ΑΓ ΚΡΑΤΑΙΟΣ ΑΚ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
15 ΑΤΖΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2003 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
16 ΒΑΓΕΝΑ ΑΝΝΑ ΘΑΛΕΙΑ 2003 ΑΟ ΠΕΛΟΠΑΣ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ
17 ΒΑΔΙΚΟΛΙΑ ΜΑΡΙΑ 2004 ΜΓΣ «ΕΘΝΙΚΟΣ» ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΣ «ΠΡΩΤΕΑΣ» ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
18 ΒΑΜΒΟΥΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2002 ΑΜΣ ΦΙΛΩΤΙΟΥ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ
19 ΒΑΡΕΛΗΣ ΑΡΣΕΝΙΟΣ ΗΛΙΑΣ 2005 ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑ 2015 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ
20 ΒΑΣΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2004 ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
21 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2004 ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ
22 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΥΛΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ 2005 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΓΣ ΒΕΛΟΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
23 ΒΕΚΡΗ ΙΩΑΝΝΑ 2003 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
24 ΒΕΡΓΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΑΝΝΑ 2004 ΟΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ
25 ΒΛΑΧΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2004 ΑΟ ΔΙΑΣ ΟΛ.ΧΩΡΙΟΥ ΑΟ ΔΙΑΣ ΑΧΑΡΝΩΝ
26 ΒΟΣΚΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2005 ΑΣ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ ΠΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ
27 ΒΟΥΛΓΑΡΙΔΗ ΝΕΦΕΛΗ 2005 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΑΟ ΕΡΜΗΣ
28 ΓΑΓΓΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 2003 ΓΕ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ
29 ΓΑΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2003 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ
30 ΓΕΡΑΜΠΙΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2003 ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΑΑ ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ
31 ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
32 ΓΕΩΡΓΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΓΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ «ΑΙΟΛΟΣ»
33 ΓΙΑΛΕΛΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2003 ΑΟ Σ.ΛΟΥΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ-ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
34 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2005 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ
35 ΓΙΑΝΝΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΟΚ ΑΣ
36 ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2002 ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
37 ΓΚΑΤΖΙΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2004 ΑΟ ΟΞΥΘΕΜΙΣ ΑΓΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ «ΩΡΙΩΝ»
38 ΓΚΙΤΣΗ ΙΡΕΝΕ 2004 ΠΑΣ ΦΙΛΩΝ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
39 ΓΚΟΥΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2003 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
40 ΓΡΑΝΟΒΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2003 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΓΝΟ ΝΙΚΑΙΑΣ «ΑΡΗΣ»
41 ΔΑΜΙΓΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ-ΡΑΦΑΗΛΙΑ 2003 ΠΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ
42 ΔΕΔΑ ΕΛΕΝΗ 2003 ΠΑΟΚ ΑΣ ΕΑΣ ΕΡΜΗΣ 1877
43 ΔΕΛΗΤΖΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ 2004 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ
44 ΔΕΛΗΤΖΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ
45 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ 2004 ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
46 ΔΗΜΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΑΣ ΘΗΣΕΑΣ ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ
47 ΔΟΥΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΑΓΓΕΛΟΣ 2004 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
48 ΕΡΓΑ ΕΥΔΟΚΙΑ 2003 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ
49 ΖΑΓΟΡΙΤΗ ΜΕΛΙΝΑ-ΘΕΟΔΩΡΑ 2005 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ
50 ΖΑΓΟΡΙΤΗ ΝΑΤΑΛΙΑ-ΜΑΡΙΑ 2003 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ
51 ΖΑΟΥΡΗ ΝΑΝΤΙΑ-ΖΩΗ 2003 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
52 ΖΑΠΑΝΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ-ΝΑΤΑΛΙΑ 2003 ΓΕ ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ
53 ΖΑΠΑΝΤΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΧΡΗΣΤΟΣ 2003 ΑΟ ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ-ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
54 ΖΑΧΟΥ ΜΑΡΙΑ 2004 ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ
55 ΖΗΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2005 ΑΚ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΡΗΓΑΣ
56 ΖΟΥΤΗ ΝΕΦΕΛΗ-ΜΥΡΟΦΟΡΑ 2005 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
57 ΖΥΓΟΥΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ 2004 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΣΑΚΑ
58 ΖΥΓΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΣΑΚΑ
59 ΚΑΒΒΑΔΑ ΚΑΛΟΜΟΙΡΑ 2004 ΑΣΛ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ ΓΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
60 ΚΑΔΡΕΦΤΣΗΣ-ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΛΚΙΝΟΟΣ 2003 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ ΑΕΚ
61 ΚΑΖΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2002 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ «ΗΛΙΑΣ ΒΕΡΓΙΝΗΣ»
62 ΚΑΖΗ ΑΝΝΑ 2004 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΓΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ «Ο ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΛΑΣΚΑΣ»
63 ΚΑΠΕΤΑΝΟΥ ΕΛΠΙΔΑ 2005 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
64 ΚΑΡΑΒΟΛΙΑ ΓΑΒΡΙΕΛΑ-ΛΕΟΡΓΙΝΑ 2005 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
65 ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ 2004 ΕΑΟ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΑ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
66 ΚΑΡΑΝΙΚΑ ΑΝΝΑ 2004 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΑΓΣ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ «ΤΟ-ΟΙΟΝ»
67 ΚΑΡΒΕΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2004 ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
68 ΚΑΡΚΑΜΠΑΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2004 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ
69 ΚΑΡΠΑΘΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2004 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ
70 ΚΑΡΥΔΗ ΕΦΡΑΙΜΙΑ-ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2002 ΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ ΒΕΛΟΣ ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
71 ΚΑΣΣΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2003 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ
72 ΚΑΤΙΝΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2003 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ ΓΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ «Ο ΗΡΑΚΛΗΣ»
73 ΚΑΤΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ 2004 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ
74 ΚΑΤΣΑΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 2003 ΠΑΣ «ΡΗΣΣΟΣ» ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΠΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
75 ΚΑΤΣΙΑΝΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ 2005 ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ ΑΟ ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΧΩΡΙΟΥ
76 ΚΑΤΣΙΚΗ ΕΙΡΗΝΗ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2005 ΑΣ ΠΑΛΜΟΣ ΑΣΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
77 ΚΑΤΣΙΜΠΑΡΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2005 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΣΚ ΝΤΕΡΗ
78 ΚΑΤΣΙΜΠΡΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 2002 ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑΣ
79 ΚΑΤΩΠΟΔΗ ΣΤΕΛΛΑ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2005 ΑΣΛ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ ΓΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
80 ΚΑΦΕΤΖΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΑΝΝΑ 2004 ΓΕΗ ΟΦΗ
81 ΚΕΦΑΛΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2004 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΑΛΚΑΙΟΣ ΓΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
82 ΚΕΧΑΓΙΑ ΛΟΥΚΙΑ 2005 ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
83 ΚΙΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 2003 ΟΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ
84 ΚΟΛΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2004 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΠΑΣ «ΡΗΣΣΟΣ» ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
85 ΚΟΛΛΙΑ ΜΑΡΙΑ 2004 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
86 ΚΟΛΟΒΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΑΡΙΣΤΕΑ 2004 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ ΑΟ ΕΡΜΗΣ
87 ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΘΩΜΑΣ 2003 ΓΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ «ΩΡΙΩΝ»
88 ΚΟΜΝΗΝΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΜΑΡΙΑ 2003 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ-ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
89 ΚΟΝΔΡΑΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2004 ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
90 ΚΟΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
91 ΚΟΡΚΟΤΣΕΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2003 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ
92 ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΙΡΙΣ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2003 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
93 ΚΟΥΜΠΑΡΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ 2003 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
94 ΚΟΥΤΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2002 ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΑΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ
95 ΚΟΧΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2005 ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ ΑΟ ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΧΩΡΙΟΥ
96 ΚΡΙΜΠΑΛΗ ΦΙΛΙΩ 2005 ΑΕΚ ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
97 ΚΡΟΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
98 ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2003 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ ΑΣΠΜ ΙΕΡΑΞ 1960
99 ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΦΑΝΗ 2004 ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ ΟΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Ν.ΚΑΒΑΛΑΣ
100 ΚΩΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 2004 ΓΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
101 ΛΑΛΑ ΙΩΑΝΝΑ 2005 ΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ ΒΕΛΟΣ ΑΣΓ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ «ΤΟ ΟΙΟΝ»
102 ΛΑΜΠΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2004 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΓΣ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
103 ΛΑΜΨΑΚΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 2004 ΓΣ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΑΟ ΧΑΝΙΩΝ «Ο ΚΥΔΩΝ»
104 ΛΑΧΟΥΒΑΡΗ ΜΥΡΤΩ 2004 ΓΣΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΑ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
105 ΛΥΜΠΕΡΗ ΜΕΛΙΤΙΝΗ 2003 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ
106 ΛΥΧΝΑ ΕΛΕΝΗ 2005 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
107 ΜΑΓΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ 2003 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
108 ΜΑΚΡΥΔΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2003 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
109 ΜΑΛΑΝΟΥ ΕΛΕΑΝΑ 2003 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΠΣ ΑΡΙΩΝ ΓΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
110 ΜΑΝΤΖΑΒΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ ΓΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
111 ΜΑΝΤΖΑΒΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ ΓΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
112 ΜΑΡΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΕΛΕΝΗ 2003 ΓΣΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΑ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
113 ΜΕΝΤΕΣΙΔΟΥ ΝΙΚΗ 2003 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΚΗΣ
114 ΜΠΑΛΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
115 ΜΠΑΛΟΥΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ 2003 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
116 ΜΠΑΡΔΟΥΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-ΠΗΝΕΛΟΠΗ 2004 ΠΑΤΡΑΪΚΗ ΕΣ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ
117 ΜΠΑΦΑ ΕΙΡΗΝΗ 2003 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ
118 ΜΠΕΛΛΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 2004 ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΠΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
119 ΜΠΕΧΛΙΒΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ-ΘΕΟΔΩΡΑ 2004 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
120 ΜΠΛΑΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2005 ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ
121 ΜΠΟΝΑΤΣΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2003 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ
122 ΜΠΟΥΛΟΥΚΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ 2003 ΓΑΣ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
123 ΜΠΟΥΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2003 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΑΙΓΙΟΥ ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ
124 ΜΥΤΙΛΗΝΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ-ΖΑΡΑ 2003 ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ
125 ΜΩΡΑΪΤΗ ΜΑΡΙΑ 2003 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
126 ΝΑΛΜΠΑΝΗ ΑΡΓΥΡΩ 2004 ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
127 ΝΑΛΜΠΑΝΤΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2003 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
128 ΝΙΚΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ 2003 ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΠΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
129 ΝΤΕΛΙΟΥ ΧΑΒΑ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ
130 ΝΤΟΥΣΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2004 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ
131 ΟΣΑΓΙ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 2005 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΣΝΛ Ο ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ
132 ΠΑΓΑΝΑ ΜΥΡΣΙΝΗ 2003 ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΩΡΙΩΝ ΓΣ ΒΟΛΟΥ
133 ΠΑΓΟΥΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2005 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
134 ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ
135 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2003 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ
136 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2004 LEPANTO ΣΜΥ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ
137 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2004 ΑΣ ΠΑΛΜΟΣ ΑΦ ΘΕΡΜΗΣ ΑΔΩΝΙΣ
138 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2004 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
139 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 2005 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ
140 ΠΑΠΑΝΑΘΑΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2004 ΣΚΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
141 ΠΑΠΠΑ ΕΛΕΝΗ 2002 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
142 ΠΑΣΑ ΓΚΛΑΝΤΙΟΛΑ 2003 ΓΣ ΒΟΛΟΥ ΑΑ ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ
143 ΠΑΤΕΡΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2004 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΝΟΣ ΣΗΤΕΙΑΣ
144 ΠΑΤΗΛΑ ΜΑΡΙΑ 2004 ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ Ο ΕΡΩΕΥΣ
145 ΠΑΤΣΙΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2003 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ
146 ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2004 ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ ΓΣ ΑΘΛΗΣΗ ΠΥΡΓΟΥ
147 ΠΑΥΛΟΥ ΦΑΝΗ 2003 ΠΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
148 ΠΕΤΕΙΝΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2004 ΑΟ ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΓΣ ΑΚΡΙΤΑΣ 2016
149 ΠΕΤΕΙΝΑΡΗ ΜΑΡΙΑ 2004 ΑΟ ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΓΣ ΑΚΡΙΤΑΣ 2016
150 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΣ 2003 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ ΑΕΚ
151 ΠΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ 2004 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ
152 ΠΥΡΓΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2003 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
153 ΡΑΜΑΝΤΑΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2003 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ ΑΣΚΑ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΓΚΙΟΛΙΑΣ
154 ΡΟΠΟΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2004 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ
155 ΡΟΥΚΑ ΑΓΓΕΛΙΝΑ 2005 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ
156 ΡΟΥΚΑ ΜΑΡΙΑ 2003 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ
157 ΡΥΘΙΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΑΝΝΑ 2004 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ
158 ΣΑΜΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2002 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΓΑΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ
159 ΣΕΡΓΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2005 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ
160 ΣΕΡΓΙΑΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2003 ΑΟ ΔΡΑΜΑΣ ΠΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ
161 ΣΕΡΕΤΗ ΑΣΗΜΕΝΙΑ 2003 ΑΟ ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ-ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
162 ΣΚΟΥΦΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2005 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
163 ΣΟΛΔΑΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2004 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ-ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
164 ΣΟΛΙΔΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 2004 Σ.Δ. ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ
165 ΣΟΥΡΔΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2004 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΡΥΓΟΥΣ»
166 ΣΠΙΝΟΥ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑ 2003 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ
167 ΣΠΥΡΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΘΕΟΦΑΝΕΙΑ 2003 ΟΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ
168 ΣΠΥΡΙΔΩΝΙΔΟΥ ΝΕΦΕΛΗ-ΚΥΡΙΑΚΗ 2003 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ ΠΑΟΚ ΑΣ
169 ΣΤΑΤΣΕΝ ΣΟΝΙΑ 2003 ΕΑΟ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΑ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ, ΓΕ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
170 ΣΤΕΦΑΝΕΛΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2005 ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΠΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
171 ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2005 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΓΣ ΒΕΛΟΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
172 ΣΥΡΣΙΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2004 ΑΣ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
173 ΣΩΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2003 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΚΗΣ
174 ΣΩΤΗΡΙΑΝΟΥ ΥΠΑΤΙΑ-ΑΝΝΙΤΑ 2005 ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ
175 ΤΑΝΤΑΛΟΣ ΘΩΜΑΣ 2005 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Δ.ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΡΥΓΟΥΣ»
176 ΤΖΑΓΑΔΟΥΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΣΤΕΦΑΝΙΑ 2004 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ ΑΟ ΣΚΥΔΡΑΣ «ΠΕΛΛΑ»
177 ΤΖΑΤΖΙΜΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2003 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΓΣ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
178 ΤΖΑΦΟΛΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
179 ΤΖΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ 2005 ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΠΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
180 ΤΟΓΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 ΟΦΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ Ο ΕΡΩΕΥΣ
181 ΤΟΛΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2004 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ ΕΑΣ ΕΡΜΗΣ 1877
182 ΤΟΠΑΣΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2005 ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟ ΣΚΥΔΡΑΣ «ΠΕΛΛΑ»
183 ΤΡΕΜΟΥΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2003 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΓΝΟ ΝΙΚΑΙΑΣ «ΑΡΗΣ»
184 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2005 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΟΑ ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ
185 ΤΡΙΚΚΑΛΙΩΤΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ 2004 ΑΟ ΟΞΥΘΕΜΙΣ ΑΓΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ «ΩΡΙΩΝ»
186 ΤΣΑΟΥΣΗ ΕΛΕΟΝΩΡΑ 2003 ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004
187 ΤΣΑΠΑΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2004 ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
188 ΤΣΙΜΠΛΙΔΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 2003 ΑΟ ΔΡΑΜΑΣ ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ
189 ΤΣΙΜΠΛΙΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2003 ΑΟ ΔΡΑΜΑΣ ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ
190 ΤΣΙΡΙΔΗ ΑΛΙΚΗ 2003 ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ ΟΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Ν.ΚΑΒΑΛΑΣ
191 ΤΣΙΤΣΟΣ ΘΩΜΑΣ 2004 ΓΠΣ ΚΑΛΛΙΠΟΛΗΣ ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
192 ΤΣΟΚΑΤΣΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 2004 ΑΟ ΔΡΑΜΑΣ ΠΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ
193 ΤΣΟΛΕΡΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2005 ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
194 ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΕΛΕΝΗ 2003 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
195 ΤΣΩΝΗ ΙΩΑΝΝΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2005 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ ΑΣΚ ΝΤΕΡΗ
196 ΦΑΖΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2005 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΟΦΗ
197 ΦΑΡΑΚΛΟΥ ΕΡΜΙΟΝΗ 2004 ΣΔ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ
198 ΦΕΡΕΝΤΙΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2004 ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
199 ΦΛΩΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2004 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000
200 ΦΟΥΡΚΑΝΕΛΗ ΜΙΧΑΕΛΑ 2004 ΑΟ Ν.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
201 ΦΡΑΓΚΟΥΛΙΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2003 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ
202 ΦΡΙΓΓΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2002 ΓΣ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
203 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2004 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
204 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΣΜΑΡΑΓΔΑ 2003 ΠΑΣ «ΡΗΣΣΟΣ» ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΠΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
205 ΧΑΡΤΟΥΛΑΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2004 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Δ.ΑΤΤΙΚΗΣ ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ-90 ΑΙΓΑΛΕΩ
206 ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΚΗ ΜΥΡΣΙΝΗ 2004 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΣΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
207 ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2003 ΑΣ «ΡΗΓΑΣ» ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΓΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ «Ο ΗΡΑΚΛΗΣ»
208 ΧΑΤΖΙΓΙΑΝΝΑΚΗ ΚΟΡΑΛΙΑ-ΑΘΗΝΑ 2003 ΣΑΚΑ ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ
209 ΧΡΗΣΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2003 ΠΑΤΡΑΪΚΗ ΕΣ ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ
210 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2003 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΓΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ «Ο ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΛΑΣΚΑΣ»
211 ΨΩΜΑ ΑΣΗΜΙΝΑ-ΡΑΦΑΗΛΙΑ 2003 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
212 ΩΖΕΠΥ-ΡΗΓΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ 2004 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΙΟΛΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ

 

ΔΕΝ ΕΓΚΡΙΝΟΝΤΑΙ:

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ. ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΝΈΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ
1 ΠΕΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
απορρίπτεται ως υπεράριθμος
2005 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ
2 ΜΩΡΑΪΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
απορρίπτεται ως υπεράριθμος
2005 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ
3 ΜΠΟΥΚΟΡΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
απορρίπτεται ως υπεράριθμος
2004 ΑΚΟ ΛΕΙΒΑΔΙΑΣ ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ

 

ΜΕΤΕΓΓΡΑΦΗ ΑΘΛΗΤΩΝ – ΤΡΙΩΝ ΜΕ ΣΥΓΚΑΤΑΘΕΣΗ ΑΝΩ ΤΩΝ 15 ΕΩΣ 18 ΕΤΩΝ

Κεφ.2 – Αρθρο 6 – Παρ. 1

Για τους κάτωθι αθλητές-αθλήτριες σύμφωνα με το Κεφ.2,Αρθρο 8, κάθε Σωματείο έχει δικαίωμα να αποκτά σύμφωνα με το άρθρο 6 Παρ.1 μέχρι 2 αθλητές – αθλήτριες.

ΕΓΚΡΙΝΟΝΤΑΙ:

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ. ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΝΈΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ
1 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ 2000 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
2 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΝΕΦΕΛΗ 2002 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
3 ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2002 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
4 ΑΜΠΕΛΑΡΓΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 2002 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΠΑΣ ΦΙΛΩΝ
5 ΑΥΓΕΡΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2002 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
6 ΒΑΒΟΥΛΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ 2001 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
7 ΒΗΣΣΑΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2000 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
8 ΒΛΑΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2001 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΟ ΔΙΑΣ ΑΧΑΡΝΩΝ
9 ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΙΩΑΝΝΑ 2002 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ
10 ΓΑΛΑΝΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2000 ΓΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ ΩΡΙΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
11 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1999 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ
12 ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΜΥΡΩΝ 2001 ΑΡΗΣ ΕΑΣ ΕΡΜΗΣ 1877
13 ΓΚΟΡΙΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2001 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΟΦΚΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
14 ΓΚΟΥΔΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2002 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΠΑΣ ΦΙΛΩΝ
15 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2001 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000
16 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ 2001 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
17 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΝΙΚΗ 2001 ΑΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ
18 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ 1999 ΠΑΣ ΡΗΣΣΟΣ ΠΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
19 ΖΑΠΑΝΤΗ ΑΡΓΥΡΩ ΜΑΡΙΑ 2000 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ ΑΓΣ ΝΙΚΗ ΠΑΤΡΑΣ
20 ΖΕΡΒΑ ΜΑΡΙΝΑ 2002 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΧΩΡΙΟΥ ΔΙΑΣ
21 ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ 2002 ΠΑΣ ΡΗΣΣΟΣ ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ
22 ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΑΘΗΝΑ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2000 ΓΣ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ
23 ΙΩΑΝΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2002 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ ΓΣ
24 ΚΑΒΑΛΙΕΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2002 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ ΑΣΠΜ ΙΕΡΑΞ 1960
25 ΚΑΚΟΥΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 2001 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ
26 ΚΑΛΤΣΟΥΚΑΛΑ ΣΩΤΗΡΙΑ 2001 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ ΓΣ ΑΡΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
27 ΚΑΛΤΣΟΥΝΗ ΑΝΤΡΙΑΝΑ 2000 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΚΗΣ
28 ΚΑΜΠΕΡΗ ΜΑΡΙΑ 2002 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
29 ΚΑΠΛΑΝΟΓΛΟΥ ΜΗΝΑΣ 2002 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ
30 ΚΑΠΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2002 ΠΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ 80 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
31 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 1999 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ «ΩΡΙΩΝ»
32 ΚΑΡΑΪΤΣΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ 2002 ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟ ΣΚΥΔΡΑΣ «ΠΕΛΛΑ»
33 ΚΑΡΟΥΑΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ-ΑΛΚΙΝΟΟΣ 2002 ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΗΡΑΣ ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ
34 ΚΑΡΟΥΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΘΗΡΕΣΙΑ 2002 ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΗΡΑΣ ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ
35 ΚΑΤΩΠΟΔΗ ΑΣΠΑΣΙΑ 2002 ΑΣΛ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ ΓΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
36 ΚΑΨΑΛΗ ΕΛΕΝΗ 2002 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΓΝΟ ΝΙΚΑΙΑΣ «ΑΡΗΣ»
37 ΚΕΜΕΚΕΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2002 ΠΑΣ «ΠΡΩΤΕΑΣ» ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ ΟΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Ν.ΚΑΒΑΛΑΣ
38 ΚΙΛΟΓΛΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 2000 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 ΑΣΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
39 ΚΟΥΚΛΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 2002 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
40 ΚΟΥΟΛ ΑΣΙΑ 2001 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΟΦΚΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
41 ΚΟΥΤΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
42 ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 2002 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
43 ΚΥΡΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2002 ΑΟ ΑΡΙΩΝΑ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
44 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2002 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ ΑΣ ΠΑΟΚ
45 ΛΑΜΠΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2002 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ-ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
46 ΛΑΜΠΡΟΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΗΛΙΑΣ 2001 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
47 ΛΑΜΠΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2002 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
48 ΛΕΒΕΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2001 ΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ
49 ΜΑΓΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2002 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ
50 ΜΑΙΝΕΜΕΝΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2000 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
51 ΜΑΛΛΗ ΙΩΑΝΝΑ 2001 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ
52 ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2001 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΩΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΓΣ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
53 ΜΑΥΡΙΚΑΣ ΓΑΒΡΙΗΛ 2002 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΟ ΔΙΑΣ ΑΧΑΡΝΩΝ
54 ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ-ΣΩΤΗΡΗΣ 2002 ΑΠΣΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΚΗΣ
55 ΜΗΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2000 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 ΓΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
56 ΜΗΤΣΙΑΝΗ ΑΝΝΑ 2001 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
57 ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
58 ΜΠΑΛΤΑΤΖΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2001 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΚ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004
59 ΜΠΑΜΠΑΝΑΡΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2002 ΑΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΑΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
60 ΜΠΑΡΑΚΗ ΜΕΛΠΩΜΕΝΗ 2001 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΠΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
61 ΜΠΟΥΖΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ
62 ΜΠΟΥΪΝΤΑΣ ΡΑΦΑΗΛ 2001 ΑΟ ΟΞΥΘΕΜΙΣ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004
63 ΜΠΟΥΤΣΙΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2002 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ ΑΟ ΕΡΜΗΣ
64 ΜΥΛΩΝΑ ΟΛΓΑ 2002 ΦΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
65 ΝΑΚΕ ΕΡΙΑΛΝΤΙ 2001 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΦ ΘΕΡΜΗΣ ΑΔΩΝΙΣ
66 ΝΑΤΖΑΡΙΑΝ ΑΝΤΡΑΝΙΚ 2001 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ ΑΟ ΕΡΜΗΣ
67 ΝΙΑΝΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2002 ΑΕ ΛΕΣΒΟΥ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΓΣ ΑΛΚΑΙΟΣ ΓΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
68 ΝΤΑΝΑΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 ΓΕ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΑΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000
69 ΝΤΟΜΠΡΟΜΙΡΟΒΑ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ 2002 ΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΦΩΚΙΔΑΣ ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
70 ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2002 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
71 ΞΕΝΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 2002 ΑΡΕΝΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΚ
72 ΠΑΠΑ ΚΑΛΛΙΡΟΗ 2001 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ ΠΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
73 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2002 LEPANTO, ΣΜΥ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ
74 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 2001 ΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΦΩΚΙΔΑΣ ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
75 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2001 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ
76 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2000 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
77 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΗΛΙΑΣ 2002 ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΓΣΦΑ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΑΡΓΟΥΣ
78 ΠΑΠΟΥΛΚΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 2001 ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΠΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
79 ΠΑΠΟΥΤΣΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2002 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΧΩΡΙΟΥ ΔΙΑΣ
80 ΠΑΣΠΑΛΑ ΖΩΗ ΠΗΓΗ 2001 ΑΟ ΟΞΥΘΕΜΙΣ ΑΓΣ ΩΡΙΩΝ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
81 ΠΑΥΛΑΚΗΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ-ΛΟΥΚΑΣ 2002 ΑΠΟΕΛ ΜΟΛΑΩΝ ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ
82 ΠΕΡΙΦΕΡΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ 2002 ΑΕ ΛΕΣΒΟΥ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΓΣ ΑΛΚΑΙΟΣ ΓΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
83 ΠΕΤΡΟΓΓΟΝΑ ΕΛΕΝΗ 2002 ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ
84 ΠΙΠΕΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2000 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ ΟΦ ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
85 ΠΛΑΤΣΑΤΟΥΡΑ ΒΑΪΑ 2001 ΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ
86 ΠΡΕΒΕΖΑΝΟΥ ΑΝΘΙΑ 2001 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
87 ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 2001 ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ
88 ΡΟΥΣΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2001 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
89 ΣΑΛΗ ΘΕΤΙΣ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2002 ΓΣ ΒΟΛΟΥ Η ΝΙΚΗ ΓΣ ΒΟΛΟΥ
90 ΣΑΛΜΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ 2000 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ
91 ΣΑΛΜΑ ΜΑΡΙΑ 2002 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ
92 ΣΙΜΙΤΣΟΓΛΟΥ ΙΩΑΚΕΙΜ 2002 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
93 ΣΟΥΡΑΝΑΚΗ ΣΑΒΙΝΑ 2002 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΩΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΓΑΣ ΜΑΛΛΙΩΝ
94 ΣΠΑΤΑ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ 2002 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΓΝΟ ΝΙΚΑΙΑΣ «ΑΡΗΣ»
95 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 2001 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ-ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
96 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΛΚΜΗΝΗ 2000 ΑΟ ΔΙΑΣ ΑΧΑΡΝΩΝ ΓΣ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ Ι.ΔΑΣΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ
97 ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 2000 ΟΚΑΦ ΚΑΒΑΛΑΣ ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ
98 ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2002 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΣ ΠΑΟΚ
99 ΤΖΑΓΑΔΟΥΡΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ-ΜΑΡΙΑ 2002 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ ΑΟ ΣΚΥΔΡΑΣ «ΠΕΛΛΑ»
100 ΤΖΕΜΑΛΑΪ ΙΟΥΛΙΑ-ΑΝΝΑ 2001 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
101 ΤΟΜΑΤΣΙΔΗΣ-ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ 2001 ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
102 ΤΟΥΡΟΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2002 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ
103 ΤΣΑΠΑΛΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΝΑ 2001 ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
104 ΤΣΙΓΚΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 2000 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ
105 ΤΣΟΥΜΠΛΕΚΑ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ 2001 ΑΟ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΓΣΜ «ΤΑ ΛΥΚΑΙΑ»
106 ΦΑΛΑΔΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2001 ΓΣΝ ΛΕΡΟΥ ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
107 ΦΑΛΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΑΧΙΛΛΕΥΣ 2001 ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ
108 ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΝΗ 2001 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ
109 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 2000 ΓΣ ΑΛΚΑΙΟΣ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΠΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
110 ΦΙΛΤΙΣΑΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 2000 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΓΣ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
111 ΦΟΥΝΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2000 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ LEPANTO, ΣΜΥ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
112 ΦΩΤΗ ΜΑΡΙΑ 2000 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ
113 ΦΩΤΙΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΜΕΛΙΝΑ 2002 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΟΑ ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ
114 ΦΩΤΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2002 ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
115 ΧΑΠΠΑ ΜΑΡΙΑ 2000 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΟΑ ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ
116 ΧΟΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2000 ΑΓΕΒ ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ

 

ΔΕΝ ΕΓΚΡΙΝΟΝΤΑΙ:

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ. ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΝΈΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ
1 ΑΔΑΜΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
απορρίπτεται ελλείψει συγκατάθεσης
2000 ΓΣ ΒΟΛΟΥ ΑΑ ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ
2 ΑΝΔΡΙΤΣΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
απορρίπτεται ελλείψει συγκατάθεσης
2002 ΓΣ ΒΟΛΟΥ ΑΑ ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ
3 ΑΝΤΩΝΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ
απορρίπτεται ελλείψει συγκατάθεσης
2000 ΓΣ ΒΟΛΟΥ ΑΑ ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ
4 ΒΑΤΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
απορρίπτεται ελλείψει συγκατάθεσης
2003 ΓΣ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ
5 ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΜΑΡΙΑ
απορρίπτεται ελλείψει συγκατάθεσης
2002 ΓΣ ΒΟΛΟΥ ΑΑ ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ
6 ΓΙΑΜΑΡΕΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ
απορρίπτεται ελλείψει συγκατάθεσης
2002 ΓΣ ΒΟΛΟΥ ΑΑ ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ
7 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΕΛΕΝΗ
απορρίπτεται ελλείψει συγκατάθεσης
2001 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
8 ΖΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
απορρίπτεται ελλείψει συγκατάθεσης
2000 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ
9 ΚΟΥΤΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ
απορρίπτεται ελλείψει συγκατάθεσης
2000 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ
10 ΛΑΒΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
απορρίπτεται ελλείψει συγκατάθεσης
2000 ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
11 ΛΙΑΠΠΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
απορρίπτεται ελλείψει συγκατάθεσης
2002 ΓΣ ΒΟΛΟΥ ΑΑ ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ
12 ΜΑΡΙΝΟΒΑ ΘΕΟΔΩΡΑ
απορρίπτεται ελλείψει συγκατάθεσης
2002 ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ
66 ΜΗΛΙΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ
απορρίπτεται ελλείψει συγκατάθεσης
2001 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2005 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ
13 ΜΩΡΑΪΤΗ ΣΜΑΡΑΓΔΗ
απορρίπτεται ελλείψει συγκατάθεσης
2000 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ
14 ΝΤΑΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
απορρίπτεται ελλείψει συγκατάθεσης
2000 ΓΣ ΒΟΛΟΥ ΑΑ ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ
15 ΣΑΜΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
απορρίπτεται ελλείψει συγκατάθεσης
2001 ΓΣ ΒΟΛΟΥ ΑΑ ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ
16 ΣΠΥΡΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ
απορρίπτεται ελλείψει συγκατάθεσης
2002 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
17 ΤΑΣΤΕΜΕΡΙΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
απορρίπτεται ελλείψει συγκατάθεσης
2001 ΓΣ ΒΟΛΟΥ ΑΑ ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ
18 ΤΖΑΝΕΤΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
απορρίπτεται ελλείψει συγκατάθεσης
2002 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
19 ΧΑΤΖΗΑΝΔΡΕΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ-ΝΙΚΟΛΙΝΑ
απορρίπτεται ελλείψει συγκατάθεσης
1999 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

 

ΜΕΤΕΓΓΡΑΦΗ ΑΘΛΗΤΩΝ – ΤΡΙΩΝ ΜΕ ΣΥΓΚΑΤΑΘΕΣΗ ΑΝΩ ΤΩΝ 18 ΕΩΣ 28 ΕΤΩΝ

Κεφ.2 – Αρθρο 6 – Παρ. 2

Για τους κάτωθι αθλητές-αθλήτριες σύμφωνα με το Κεφ.2,Αρθρο 8, κάθε Σωματείο έχει δικαίωμα να αποκτά σύμφωνα με το άρθρο 6 Παρ.2 μέχρι 2 αθλητές – αθλήτριες.

ΕΓΚΡΙΝΟΝΤΑΙ:

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ. ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΝΈΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ
1 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1998 ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ
2 ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1995 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
3 ΑΜΠΝΤΟΥ ΜΩΧΑΜΕΤ 1994 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ
4 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 1999 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΟΦΚΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
5 ΑΡΓΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΜΥΡΤΑ 1999 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΣΗ ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
6 ΑΣΤΕΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 1989 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
7 ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1997 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
8 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 1994 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
9 ΒΕΛΟΥΔΟΥ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ 1998 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΟ ΔΙΑΣ ΑΧΑΡΝΩΝ
10 ΒΕΤΣΗΣ-ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1997 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ
11 ΒΗΣΣΑΡΙΟΥ ΑΝΝΑ 1997 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ-ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
12 ΒΟΥΡΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1998 ΑΕΚ ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ
13 ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1994 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΚΗΣ
14 ΓΕΡΟΜΑΡΚΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1998 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΟΦΗ
15 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΚΗΣΤΙΣ ΣΟΥΛΤΑΝΑ 1995 ΠΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ
16 ΓΙΟΥΡΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1997 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ
17 ΓΚΕΡΤΖΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 1997 ΑΟ ΠΕΛΟΠΑΣ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ
18 ΓΚΙΛΛΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 1999 ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ
19 ΓΚΟΤΖΑΙ ΝΕΡΑΙΝΤΑ 1994 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
20 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1997 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ-ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
21 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ 1996 ΑΣ ΔΡΑΜΑΣ Ο ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
22 ΓΡΙΛΛΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ 1997 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ-ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
23 ΔΑΔΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΝΙΚΟΣ 1993 ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΚΗΣ
24 ΔΕΛΛΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1999 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΠΑΛΜΟΣ
25 ΔΙΟΝΥΣΑΤΟΥ ΧΑΡΟΥΛΑ 1993 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΟ ΔΙΑΣ ΑΧΑΡΝΩΝ
26 ΔΟΡΓΙΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1999 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
27 ΔΡΙΤΣΑΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ 1999 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
28 ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗ ΖΩΗ 1993 ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΟΦΗ
29 ΕΡΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1999 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
30 ΖΑΚΚΑ ΧΑΡΑ 1996 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ
31 ΖΑΚΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1998 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ
32 ΖΩΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1996 ΓΥΣ ΜΑΝΔΡΩΝ ΑΣΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
33 ΙΑΚΩΒΙΔΟΥ ΝΙΚΗ 1999 ΟΚΑΦ ΚΑΒΑΛΑΣ ΠΑΟΚ ΑΣ
34 ΚΑΛΟΓΡΙΑΝΙΤΗ NIKH ΗΛΕΑΝΑ 1998 ΓΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΒΕΡΓΙΝΑ
35 ΚΑΛΟΓΡΙΑΝΙΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1994 ΓΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΠΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΠΕΡΣΕΑΣ
36 ΚΑΛΤΣΟΥΝΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 1998 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΣ ΠΑΛΜΟΣ
37 ΚΑΠΕΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1991 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ
38 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1998 ΑΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ ΑΟ ΠΕΛΟΨ ΠΑΤΡΩΝ
39 ΚΑΡΑΖΗΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1990 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ ΠΑΣ ΦΙΛΩΝ
40 ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1992 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
41 ΚΑΡΒΟΥΝΙΔΗ ΑΙΚΑΤΡΙΝΗ-ΜΑΡΙΑ 1999 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
42 ΚΑΤΖΟΥΡΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΧΡΥΣΟΥΛΑ 1999 ΓΣ ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΒΟΛΟΥ Η ΝΙΚΗ
43 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 1995 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
44 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΜΗΝΑΣ 1998 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
45 ΚΑΤΣΑΦΑΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 1996 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
46 ΚΑΤΣΙΚΑ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 1997 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
47 ΚΑΤΣΙΚΑΔΑΚΟΣ ΔΡΑΚΟΥΛΗΣ 1996 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ
48 ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΓΡΗΓΟΡΙΑ 1990 ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΣΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
49 ΚΕΡΑΜΥΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1998 ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ
50 ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1993 ΓΣ ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
51 ΚΟΤΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1996 ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
52 ΚΟΥΜΠΟΥΝΗ ΜΑΡΙΑ 1991 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ ΑΟ ΕΡΜΗΣ
53 ΚΟΥΤΣΟΓΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1998 ΕΑΛ ΠΗΓΑΣΟΣ ΓΣ ΒΟΛΟΥ
54 ΚΟΥΦΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1999 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
55 ΚΩΣΤΟΓΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ 1990 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΚΗΣ
56 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ-ΧΡΥΣΟΥΛΑ 1997 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ
57 ΛΑΜΠΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1998 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ
58 ΛΑΜΠΙΔΗΣ-ΧΟΧΡΕΚ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1995 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ ΠΑΟΚ ΑΣ
59 ΛΑΣΚΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1992 ΑΣ ΡΗΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ
60 ΛΟΥΠΑΣΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1998 ΟΦΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
61 ΛΥΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1996 ΑΣ ΘΗΣΕΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
62 ΜΑΝΤΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ 1993 ΟΜΙΛΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΑΣ ΦΛΑΜΟΥΡΙΑΣ
63 ΜΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1995 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ
64 ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1996 ΓΣ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΑΟ ΧΑΝΙΩΝ «Ο ΚΥΔΩΝ»
65 ΜΑΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΝΙΚΟΛΕΤΑ 1990 ΓΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
66 ΜΙΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1995 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
67 ΜΟΥΝΤΡΙΧΑΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ 1994 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ ΓΣ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
68 ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 1999 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ
69 ΜΠΑΛΛΑ ΝΤΕΝΙΣΑ 1999 ΑΓΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
70 ΜΠΑΡΜΠΕΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1998 ΠΑΟΚ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΚ
71 ΜΠΟΖΟΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1990 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΑΣΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
72 ΜΠΡΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ-ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1996 ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
73 ΝΙΚΟΛΑΚΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΔΗΜΟΣ 1994 ΓΣ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ
74 ΝΤΑΣΙΩΤΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 1998 ΑΓΕ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
75 ΝΤΕΚΟΥΜΕ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1999 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
76 ΝΤΟΥΛΑΠΤΣΗ-ΤΕΪΒΕΝ ΔΑΦΝΗ 1999 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ
77 ΞΕΝΙΤΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ 1990 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΟΑ ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ
78 ΞΕΝΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1995 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
79 ΞΥΛΟΚΩΣΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1996 ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
80 ΠΑΘΙΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1998 ΟΦΗ ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
81 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1998 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ
82 ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1998 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΌ ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
83 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1992 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ
84 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1995 ΟΦΗ ΓΣ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
85 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1993 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ
86 ΠΑΠΑΔΟΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1995 ΑΠΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ «ΠΕΡΣΕΑΣ ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
87 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ 1998 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
88 ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1992 ΓΣ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
89 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΧΡΗΣΤΟΣ 1993 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
90 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1991 ΑΠΟΕΛ ΜΟΛΑΩΝ ΑΣ Ο ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ
91 ΠΑΡΔΑΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1997 ΓΣ Η ΣΙΘΩΝΙΑ ΟΜΙΛΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
92 ΠΑΡΔΑΛΟΥ ΡΑΦΑΛΑ 1994 ΟΦΗ ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
93 ΠΑΡΘΕΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1999 ΓΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
94 ΠΑΤΡΙΝΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1992 ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ
95 ΠΙΤΤΑΡΟΚΟΙΛΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 1999 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ LEPANTO, ΣΜΥ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
96 ΠΡΙΟΒΟΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1999 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΟΜΙΛΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
97 ΠΡΩΤΟΝΟΤΑΡΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ 1991 ΑΣ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ ΠΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ
98 ΣΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1999 ΑΕΚ ΑΟ ΕΡΜΗΣ
99 ΣΑΡΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1996 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗΣ ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
100 ΣΕΡΜΠΙΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1997 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ
101 ΣΙΑΛΜΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1995 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΓΣ ΒΟΛΟΥ
102 ΣΙΜΕΛΙΤΙΔΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1996 ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ
103 ΣΟΛΟΜΩΝΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 1995 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ ΑΣ ΡΗΓΑΣ
104 ΣΟΛΩΜΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1994 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΦΓΣ ΣΠΑΡΤΗΣ
105 ΣΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1999 ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
106 ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ 1995 ΣΚΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ
107 ΤΑΤΣΗΣ ΠΟΛΥΒΙΟΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1998 ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΡΤΑΣ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
108 ΤΑΧΤΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1998 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
109 ΤΕΡΖΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 1997 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
110 ΤΕΡΖΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗ 1996 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
111 ΤΕΣΣΑΡΟΜΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1995 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ ΓΣ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
112 ΤΖΗΜΑ ΕΛΕΝΗ 1990 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
113 ΤΟΓΚΟΣ ΤΡΥΦΩΝ 1996 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΑ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
114 ΤΟΚΑ ΕΛΠΙΔΑ 1993 ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
115 ΤΟΣΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 1991 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΑΣ ΡΗΓΑΣ
116 ΤΣΑΒΑ ΙΩΑΝΝΑ 1999 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
117 ΤΣΑΜΟΥΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1998 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΠΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
118 ΤΣΙΑΓΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1995 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ
119 ΤΣΙΡΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1995 ΠΑΟΚ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΚ
120 ΤΣΩΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1992 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
121 ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 1997 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004
122 ΧΑΣΑΠΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1995 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
123 ΧΑΣΚΗ ΕΡΜΙΟΝΗ 1995 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ ΠΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
124 ΧΑΤΖΗΣΤΕΡΓΟΣ ΣΤΕΡΓΟΣ 1993 ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ
125 ΧΛΩΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1998 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ
126 ΧΡΙΣΤΑΚΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1998 ΦΓΣ ΣΠΑΡΤΗΣ ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ

 

ΔΕΝ ΕΓΚΡΙΝΟΝΤΑΙ:

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ. ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΝΈΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ
1 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
λόγω έλλειψης συγκατάθεσης
1992 ΑΕΚ ΑΑ ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ
2 ΒΙΤΟΥΛΑΔΙΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ
λόγω έλλειψης συγκατάθεσης
1998 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΓΣ ΑΡΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
3 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
απορρίπτεται ως υπεράριθμη
1991 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
4 ΚΙΚΙΛΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑ
λόγω έλλειψης συγκατάθεσης
1996 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ ΔΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
5 ΤΕΡΤΙΠΗ ΙΩΑΝΝΑ
λόγω έλλειψης συγκατάθεσης
1997 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

 

ΜΕΤΕΓΓΡΑΦΗ ΑΘΛΗΤΩΝ – ΤΡΙΩΝ ΑΝΩ ΤΩΝ 28 ΕΤΩΝ

Κεφ.2 – Αρθρο 5 – Παρ. 3

Για τους κάτωθι αθλητές-αθλήτριες σύμφωνα με το Κεφ.2,Αρθρο 8, κάθε Σωματείο έχει δικαίωμα να αποκτά σύμφωνα με το άρθρο 5 Παρ.3 μέχρι 2 αθλητές – αθλήτριες και ένας με συγκατάθεση.

ΕΓΚΡΙΝΟΝΤΑΙ:

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ. ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΝΈΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ
1 ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1989 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
2 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1987 ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ
3 ΒΕΡΓΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1989 ΓΣ ΒΟΛΟΥ Α Α ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ
4 ΓΕΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1984 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ ΑΣ ΥΔΡΙΑ
5 ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1984 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΙΟΛΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
6 ΓΕΩΡΓΑΛΑ ΕΙΡΗΝΗ 1989 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
7 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 1986 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
8 ΓΙΑΓΚΑΣ ΦΩΤΗΣ 1986 ΣΚΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ
9 ΓΡΑΒΑΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1984 ΓΣ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΑΣΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
10 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 1985 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
11 ΖΕΡΒΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1984 ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
12 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 1983 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
13 ΚΑΡΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1983 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ ΑΣ ΥΔΡΙΑ
14 ΚΑΡΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1985 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ ΑΟ ΕΡΜΗΣ
15 ΚΟΛΟΒΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1987 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ
16 ΚΟΛΟΚΥΘΑ ΕΥΘΥΜΙΑ 1987 ΓΣ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ
17 ΚΡΕΚΑ ΓΙΑΝΝΗΣ 1982 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
18 ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ 1985 ΓΣ ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΕΑΣ ΕΡΜΗΣ 1877
19 ΛΟΥΦΕΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1989 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
20 ΜΑΛΙΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1983 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
21 ΜΕΡΤΖΑΝΙΔΗΣ-ΔΕΣΠΟΤΕΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1987 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ
22 ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1987 ΣΚΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ
23 ΜΠΑΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1983 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ
24 ΜΠΟΥΚΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1988 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ
25 ΜΩΥΣΙΔΟΥ ΧΡΥΣΗ 1985 ΓΣ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
26 ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΑ 1982 ΠΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΚΗΣ
27 ΠΑΡΙΣΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 1988 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ
28 ΠΑΡΜΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1984 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΠΑΟΚ ΑΣ
29 ΠΑΣΠΑΤΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 1987 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
30 ΠΕΝΤΙΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1986 ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΑΣ ΕΡΜΗΣ 1877
31 ΠΕΤΣΟΥΔΗ ΟΛΥΜΠΙΑ 1986 ΓΣ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΠΑΟΚ ΑΣ
32 ΠΡΙΤΣΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1984 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
33 ΡΟΥΜΠΑΝΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΝΑ 1987 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ
34 ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1985 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
35 ΣΒΑΡΝΙΑΣ ΠΛΑΤΩΝ 1985 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
36 ΣΟΥΡΓΙΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1985 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
37 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1986 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ
38 ΣΤΑΜΑΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1982 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
39 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1989 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ
40 ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 1985 ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ
41 ΣΤΩΙΚΟΣ ΘΩΜΑΣ 1983 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
42 ΤΕΡΖΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 1989 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΣΥΡΟΥ ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ
43 ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1985 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
44 ΦΙΛΗΜΕΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1989 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
45 ΦΙΡΙΓΓΟΥ ΣΤΑΥΡΙΤΣΑ 1987 ΑΕ ΛΕΣΒΟΥ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΓΣ ΑΛΚΑΙΟΣ ΓΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
46 ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 1989 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ ΑΣΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
47 ΨΥΧΟΓΙΟΥ ΑΓΑΘΗ 1985 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ ΠΑΣ ΡΗΣΣΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ

 

ΔΕΝ ΕΓΚΡΙΝΟΝΤΑΙ:

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ. ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΝΈΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ
1 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1980 ΠΓΣ ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
2 ΓΙΑΝΝΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1975 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
3 ΓΚΟΤΝΟΥΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 1971 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
4 ΓΛΕΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1972 ΑΟ ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΓΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
5 ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΡΑΜΖΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1979 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ
6 ΖΑΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1973 ΑΟ ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ
7 ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 1979 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΑΟ ΑΡΙΩΝΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
8 ΚΑΜΠΙΤΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1975 ΓΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΠΣΚ ΠΕΡΣΕΑΣ
9 ΚΑΤΣΙΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1978 ΣΜΚ ΟΦΗ
10 ΚΑΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1970 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Δ.ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
11 ΚΟΚΚΙΝΟΓΕΝΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ 1981 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ ΠΑΤΡΑΪΚΗ ΕΝΩΣΗ ΣΤΙΒΟΥ
12 ΚΟΚΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1969 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ
13 ΚΟΛΥΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1975 ΓΣ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
14 ΚΟΥΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1973 ΑΕΚ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
15 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ 1969 ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
16 ΜΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1970 ΕΚΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
17 ΜΙΣΥΡΛΗ ΠΕΤΡΟΣ 1975 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ-ΝΙΚΑΙΑΣ
18 ΜΟΥΧΑΛΗ ΜΑΡΙΑ 1972 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ
19 ΜΠΑΡΜΠΑΡΗ ΜΑΡΟΥΣΩ 1980 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΠΑΡΟΥ
20 ΜΠΟΥΡΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1976 ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΣ ΡΗΓΑΣ
21 ΜΥΡΣΙΩΤΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 1977 ΑΠΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΠΕΡΣΕΑΣ ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
22 ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1980 ΑΣ ΔΡΑΜΑΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
23 ΠΑΝΝΑΒΟΓΛΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ 1977 ΠΑΟΚ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
24 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 1979 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΠΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
25 ΡΟΜΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1980 ΑΟ ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΝΔΙΑΚΟΣ ΟΦ
26 ΣΑΡΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1978 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ
27 ΤΣΑΝΤΟΥΛΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 1979 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ
28 ΤΣΙΓΑΡΙΔΟΥ ΖΗΝΟΒΙΑ 1981 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ ΔΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
29 ΤΣΟΚΑΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1974 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
30 ΦΑΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 1979 ΠΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΠΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
31 ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1980 ΑΣ ΡΗΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

 

Το Διοικητικό Συμβούλιο του ΣΕΓΑΣ αποφάσισε ομόφωνα να μην εκδίδονται δελτία αθλητικής ιδιότητας σε άτομα άνω των 35 ετών γιατί αυτοί θεωρούνται «βετεράνοι» αθλητές σύμφωνα με το άρθρο 141 των Κανονισμών της Διεθνούς Ομοσπονδίας Κλασσικού Αθλητισμού (ΔΣ 13/26-9/2017 σε συνδυασμό με την απόφαση του ΔΣ18/25-10-2016). Εξαιρούνται οι αθλητές που το έτος μετεγγραφής έχουν συμμετοχή σε Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανδρών Γυναικών (ΔΣ 16/7-12-2017)

Για το λόγο αυτό εγκρίνεται η μεταγραφή των παρακάτω αθλητών.

1 ΚΟΛΟΒΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1979 ΑΕΤΟΙ ΔΙΡΦΥΣ ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ
2 ΡΑΦΑΗΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1978 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΣΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

 

ΠΡΑΚΤΙΚΟ 2Ης ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΜΕΤΕΓΓΡΑΦΩΝ της 24ης ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2017

Σήμερα την 24.11.2017 συνεδρίασε στα γραφεία του ΣΕΓΑΣ η Επιτροπή Μετεγγραφών που αναδιαρθρώθηκε
με την υπ’ αριθμ. 13/26-9-2017 απόφαση του Δ.Σ. του ΣΕΓΑΣ

Παρόντες:   Μ.Καρδαρά (Γεν. Γραμματέας), Γ.Παναγόπουλος, Γ.Κιλκίζος, Α.Λεοντόπουλος (Μέλη),
Σ.Νικολαϊδης (Πρόεδρος)

ΜΕΤΕΓΓΡΑΦΗ ΑΘΛΗΤΩΝ – ΤΡΙΩΝ ΜΕ ΔΙΕΤΗ ΑΠΟΧΗ ΑΠΟ ΑΓΩΝΕΣ

Κεφ.2 – Αρθρο 5 – Παρ. 4

Για τους κάτωθι αθλητές-αθλήτριες σύμφωνα με το Κεφ.2,Αρθρο 8, κάθε Σωματείο έχει δικαίωμα να αποκτά σύμφωνα με το άρθρο 5, παρ.4 μέχρι δύο αθλητές/τριες

ΕΓΚΡΙΝΟΝΤΑΙ:

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ. ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΝΈΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ
1 ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΚΕΛΛΟΣ 1999 ΑΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ
2 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1997 LEPANTO, ΣΜΥ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ
3 ΑΛΕΒΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1994 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ
4 ΑΛΕΞΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2001 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΙΟΛΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
5 ΑΡΩΝΙΑΔΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 1993 ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ 2002 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ
6 ΑΤΖΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1996 ΒΙΝΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ
7 ΒΛΑΣΗ ΜΑΡΙΚΑ 1989 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
8 ΒΛΑΧΟΣ ΚΟΣΜΑΣ 1998 ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ
9 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1996 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ ΑΟ ΕΡΜΗΣ
10 ΒΟΥΛΚΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1990 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
11 ΓΑΒΑΛΛΑΣ ΜΑΡΚΟΣ 1992 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ-ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
12 ΓΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1995 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ ΓΣ ΑΚΡΙΤΑΣ 2016
13 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ 2000 ΑΙΟΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ
14 ΓΙΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1999 ΠΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ 80 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
15 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1997 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ
16 ΓΙΟΥΡΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1997 ΠΑΣ ΦΛΑΜΟΥΡΙΑΣ ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ
17 ΓΚΑΝΤΩΝΑΣ ΖΗΣΗΣ 1998 ΠΑΝΒΟΪΑΚΟΣ ΑΣ ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ
18 ΔΟΥΡΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 1999 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ
19 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΡΕΝΟΣ 1998 ΓΣ ΒΟΛΟΥ ΑΑ ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ
20 ΖΑΦΕΙΡΙΑΔΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ 2004 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΠΑΣ ΡΗΣΣΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
21 ΖΕΚΕΡΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1997 ΑΣ ΔΟΞΑΤΟΥ ΔΡΑΜΑΣ ΓΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
22 ΖΗΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1998 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ
23 ΖΩΧΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 2002 ΓΕ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ
24 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2001 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
25 ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1998 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΩΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΑΣ ΡΗΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
26 ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 2003 ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
27 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 1997 ΓΣ ΠΑΝΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
28 ΘΗΒΑΙΟΥ ΑΘΗΝΑ 1997 ΑΓΣ ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥ Ο ΑΠΙΣ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
29 ΘΩΜΑΪΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΑΓΟΡΑ 1999 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΚΗΣ
30 ΘΩΜΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1991 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ
31 ΚΑΒΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1991 ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ
32 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 1998 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ ΑΚ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
33 ΚΙΟΥΛΑΦΑ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ 1994 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΓΣ ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
34 ΚΙΟΥΣΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 1995 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΟΦΗ
35 ΚΟΚΚΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1990 ΠΑΝΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΣ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ
36 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ 1993 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ ΜΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
37 ΚΟΥΒΑΤΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1991 ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΣ ΒΟΛΟΥ Η ΝΙΚΗ
38 ΚΟΥΚΟΥΜΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1992 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
39 ΚΟΥΛΟΥΜΠΗ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ 1996 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΓΕΜΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ
40 ΚΟΥΤΡΟΥΛΗ ΓΛΥΚΕΡΙΑ 1993 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
41 ΚΡΙΛΗ ΕΛΠΙΔΑ 1998 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ
42 ΚΡΙΛΗ ΣΟΦΙΑ 1998 ΑΟ ΠΕΛΟΨ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ
43 ΛΕΒΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2003 ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
44 ΜΑΓΓΙΝΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1998 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
45 ΜΑΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1982 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
46 ΜΑΝΤΖΟΡΟΥ ΕΛΕΝΗ 1997 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ
47 ΜΑΝΩΛΑΚΑ ΚΡΥΣΤΑΛΛΩ 2003 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΡΟΔΟΥ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
48 ΜΑΡΜΑΡΕΛΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2002 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ
49 ΜΙΧΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1996 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ
50 ΜΠΑΛΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 1999 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΠΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
51 ΜΠΑΛΛΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ 1997 ΠΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ 80 ΑΣ ΥΔΡΙΑ
52 ΜΠΕΣΙΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2001 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004
53 ΜΠΟΖΙΝΗ ΕΛΕΝΗ 2003 ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ ΠΑΟΚ ΑΣ
54 ΜΠΟΥΝΤΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 1993 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ
55 ΜΥΡΚΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 1989 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ ΜΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
56 ΝΤΑΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1998 ΓΣ ΒΟΛΟΥ ΑΑ ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ
57 ΠΑΔΟΒΑΝΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 1997 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004
58 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 2001 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
59 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2002 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ
60 ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ 2001 ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑΣ
61 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 2002 ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
62 ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2001 ΓΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
63 ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1996 ΑΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ
64 ΠΑΡΣΙΑΛΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2002 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ ΟΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Ν.ΚΑΒΑΛΑΣ
65 ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1996 ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ
66 ΠΟΘΑΚΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ 2001 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ
67 ΠΟΛΥΖΩΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2002 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΠΑΣ ΡΗΣΣΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
68 ΠΟΡΦΥΡΗ ΠΑΟΥΛΙΝΑ-ΕΛΕΝΗ 1997 ΓΕ ΘΙΝΑΛΙΟΥ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
69 ΠΟΤΑΜΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 2002 ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ ΑΟΑ ΓΑΛΗΝΗ
70 ΡΑΓΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2003 ΣΚΑ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
71 ΡΟΥΝΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2000 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ
72 ΣΑΜΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ 2003 ΠΓΣΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
73 ΣΙΑΡΑΠΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1991 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΑ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
74 ΣΙΟΥΝΤΑ ΜΥΡΤΩ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2002 ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΓΣ LEPANTO, ΣΜΥ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
75 ΣΚΑΖΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 2004 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ
76 ΣΠΑΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2002 ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ
77 ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΚΟΣΜΑΣ 2003 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ
78 ΣΤΑΪΚΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ-ΣΟΦΙΑ 1999 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ
79 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ 1997 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
80 ΣΤΑΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1984 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΖΕΥΣ ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
81 ΣΤΑΥΡΟΥ ΕΛΛΗ 1997 ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
82 ΣΤΟΥΠΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1995 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ
83 ΣΤΡΙΓΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 2002 ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ ΑΟ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ
84 ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΙΟΥΛΙΑ 2001 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ
85 ΣΧΙΖΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1983 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ
86 ΤΑΤΑΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1998 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ ΑΚ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
87 ΤΕΜΠΕΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 2001 ΑΠΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
88 ΤΡΙΑΝΤΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ 2002 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
89 ΤΣΑΒΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ 1994 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΩΝ ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ
90 ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1993 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΕΡΜΗΣ
91 ΤΣΙΡΙΔΗ ΧΡΙΣΤΟΘΕΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2004 ΟΦΗ ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΚΗΣ
92 ΤΣΙΧΛΑ ΜΕΛΙΝΑ-ΕΛΕΝΗ 1998 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ
93 ΤΣΟΔΙΛΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ 1997 ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
94 ΤΣΟΛΑΚΟΒΙΤΣ ΣΑΡΑ 1999 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ ΠΑΣ ΦΛΑΜΟΥΡΙΑΣ
95 ΤΣΟΥΡΟΥΚΤΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1991 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ-ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
96 ΤΥΜΠΑΛΕΞΗΣ ΗΛΙΑΣ 2005 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
97 ΦΑΝΟΥΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣΚ ΝΤΕΡΗ
98 ΦΑΤΟΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ 2002 ΑΣ ΠΕΛΟΨ ΑΟΑ ΓΑΛΗΝΗ
99 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2001 ΠΑΝΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΣ ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
100 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ 1999 ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
101 ΧΑΠΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2002 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΟΑ ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ
102 ΧΑΤΖΗΑΝΔΡΕΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 1989 ΑΟ ΔΡΑΜΑΣ ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ
103 ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΝΑ-ΚΛΑΙΡΗ 2003 ΜΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΠΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
104 ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1991 ΓΣ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΠΑΚ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
105 ΧΙΩΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 1989 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΩΝ ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ
106 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 1995 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ
107 ΧΡΥΣΟΒΕΛΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1985 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ

 

ΔΕΝ ΕΓΚΡΙΝΟΝΤΑΙ:

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ. ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΝΈΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ
1 ΖΑΚΙ ΡΑΦΑΗΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
λόγω μη συμπλήρωσης διετούς αποχής
2003 ΓΣ ΒΟΛΟΥ ΑΣ ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ
2 ΜΠΑΤΣΚΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
λόγω μη συμπλήρωσης διετούς αποχής
2004 ΓΣ ΒΟΛΟΥ ΑΣ ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ
3 ΝΑΣΙΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
λόγω μη συμπλήρωσης διετούς αποχής
1992 ΑΕΚ ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
4 ΤΖΑΤΖΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
λόγω μη συμπλήρωσης διετούς αποχής
2003 ΓΣ ΒΟΛΟΥ ΑΣ ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ
5 ΤΣΑΠΚΙΝΗ ΣΟΦΙΑ
λόγω μη συμπλήρωσης διετούς αποχής
2004 ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

 

ΣΠΟΥΔΕΣ – ΠΕΡΑΤΩΣΗ ΣΠΟΥΔΩΝ

Κεφ.2 – Αρθρο 5 – Παρ. 5

Για τους κάτωθι αθλητές-αθλήτριες σύμφωνα με το Κεφ.2,Αρθρο 8, κάθε Σωματείο έχει δικαίωμα να αποκτά σύμφωνα με το άρθρο 5, παρ. 5 μέχρι 2 αθλητές/τριες

ΕΓΚΡΙΝΟΝΤΑΙ:

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ. ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΝΈΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ
1 ΑΛΛΟΙΜΟΝΟΥ ΟΛΓΑ-ΜΑΡΙΑ 1999 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ ΟΦΗ
2 ΒΕΡΒΕΡΗ ΑΡΓΥΡΩ 1999 ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ
3 ΖΕΥΓΩΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1993 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ
4 ΘΕΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1999 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ
5 ΚΑΛΛΑΣΙ ΕΡΒΙΣ 1999 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ
6 ΚΑΡΑΝΑΣΣΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ 1998 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
7 ΚΑΡΕΛΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ 1997 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ
8 ΚΛΑΔΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 1997 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ
9 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1999 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
10 ΛΑΦΤΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1999 ΟΚΑΦ ΚΑΒΑΛΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
11 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1999 ΟΦΗ ΟΦΚΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
12 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 1995 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ ΑΕ ΛΗΜΝΟΣ
13 ΜΑΡΟΥΔΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ 1998 ΟΦΚΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ
14 ΜΑΧΑ ΜΑΚΡΙΝΗ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1999 ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ
15 ΜΙΧΑΗΛΟΒΙΤΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1997 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΜΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
16 ΜΙΧΕΛΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1999 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ «ΩΡΙΩΝ»
17 ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1998 ΑΑ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΠΑΣ ΡΗΣΣΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
18 ΜΠΑΛΑΤΛΙΑΝ ΒΑΡΤΑΝ 1999 ΔΙΟΜΥΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ ΓΣ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
19 ΜΠΟΥΤΣΙΟΥΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1999 ΓΑΣ ΒΙΣΑΛΤΗΣ ΝΙΓΡΙΤΑΣ ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
20 ΝΙΚΟΛΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 1999 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
21 ΝΤΟΥΣΗ ΕΛΕΝΗ 1997 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ ΠΑΚ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
22 ΠΙΣΣΑΣ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ 1999 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
23 ΠΟΛΥΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1997 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ ΠΑΣ ΡΗΣΣΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
24 ΠΟΝΤΙΚΑ ΙΩΑΝΝΑ ΣΩΤΗΡΙΑ 1999 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
25 ΡΙΖΙΚΙΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1999 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ ΠΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
26 ΡΟΓΓΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1999 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
27 ΡΟΜΦΑΙΑ ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ-ΜΑΡΙΑ 1996 ΓΣ ΒΟΛΟΥ ΜΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
28 ΣΙΝΑΝΗ ΠΑΓΩΝΑ 1998 ΓΣ ΒΟΛΟΥ ΦΙΛΛΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΑΙΓΙΟΥ
29 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1998 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ
30 ΣΦΗΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1999 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
31 ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 1998 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ
32 ΤΖΑΛΙΛΗ ΜΑΡΙΑ 1998 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ ΑΕ ΛΗΜΝΟΣ
33 ΤΖΗΜΑΓΙΩΡΓΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ 1997 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
34 ΤΖΙΜΑΣ ΒΥΡΩΝ 1999 ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ
35 ΤΣΙΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1999 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
36 ΤΣΟΥΜΠΑΡΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1999 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ ΓΣ ΒΟΛΟΥ
37 ΦΘΕΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1998 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
38 ΦΩΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1996 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
39 ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1999 ΑΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΕΩΣ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑΣ
40 ΧΑΤΖΗΣΤΑΜΟΥ ΜΑΡΙΑΘΝΗ 1998 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

 

ΔΕΝ ΕΓΚΡΙΝΟΝΤΑΙ:

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ. ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΝΈΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ
1 ΛΕΓΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
λόγω μη συγκατάθεσης
1994 ΟΦΗ ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ
2 ΤΕΡΤΙΠΗ ΕΛΕΝΗ
Ελλείψει πιστοποιητικού σπουδών
1998 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ
3 ΤΣΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Ελλείψει πιστοποιητικού σπουδών
1998 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΑΕ ΛΑΡΙΣΑ
4 ΤΣΙΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
λόγω μικρότερης χιλιομετρικής απόστασης (250χλμ)
1998 ΓΣΜ ΛΥΚΑΙΑ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

 

ΣΥΓΚΑΤΑΘΕΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΟΓΩ ΣΠΟΥΔΩΝ

Κεφ.2 – Αρθρο 6 – Παρ. 3

Για τους κάτωθι αθλητές-αθλήτριες σύμφωνα με το Κεφ.2,Αρθρο 8 κάθε Σωματείο έχει δικαίωμα να αποκτά σύμφωνα με το άρθρο 6, παρ.3 μέχρι ένα αθλητή/τρια

ΕΓΚΡΙΝΟΝΤΑΙ:

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ. ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΝΈΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ
1 ΒΑΚΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1998 ΓΣΜ ΛΥΚΑΙΑ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
2 ΒΟΣΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1998 ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ
3 ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1995 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ ΕΑΣ ΕΡΜΗΣ 1877
4 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ 1997 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ
5 ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 1999 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ
6 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1997 ΑΟ ΔΡΑΜΑΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
7 ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1999 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΦΣ ΛΑΜΙΑΣ
8 ΚΑΡΑΚΑΣΗΣ ΜΗΝΑΣ 1997 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ
9 ΚΟΚΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1998 ΑΙΟΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΑΣ ΡΗΣΣΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
10 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ 1995 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ ΠΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
11 ΣΤΑΜΑΤΟΥΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1998 ΓΑΣ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
12 ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 1996 ΑΙΟΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ
13 ΦΛΩΡΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ 1999 ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
14 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1999 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ
15 ΧΟΛΕΤΣΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 1999 ΑΟ ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ-ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΠΕΛΟΨ ΠΑΤΡΩΝ

 

ΚΥΠΡΙΟΙ

Υπουργική απόφαση 2345/28.11.2008 και αφορά το άρθρο 6 παρ.2

ΕΓΚΡΙΝΟΝΤΑΙ:

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ. ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΝΈΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ
1 ΑΝΑΞΑΓΟΡΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ 1998 ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΚ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
2 ΓΙΑΝΝΟΥΚΟΥ ΠΑΝΤΕΛΙΤΣΑ 1999 ΓΣ ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
3 ΗΛΙΑ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 1997 ΓΣΟ ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
4 ΚΟΝΙΑΡΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 1997 ΓΣΟ ΚΥΠΡΟΣ ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ
5 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1992 ΓΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
6 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1999 ΓΣ ΠΡΑΞΑΝΔΡΟΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
7 ΠΑΣΧΑΛΗ ΜΙΧΑΗΛ 1998 ΓΣ ΕΥΑΓΟΡΑ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
8 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΕΛΕΝΗ 1999 ΓΣ ΠΑΓΚΥΠΡΙΑ ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ
9 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 1998 ΓΣΠ ΑΟ ΕΡΜΗΣ

 

ΔΕΝ ΕΓΚΡΙΝΟΝΤΑΙ, ΕΛΛΕΙΨΕΙ ΒΕΒΑΙΩΣΗΣ ΚΟΕΑΣ & ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ:

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ. ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΝΈΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ
1 ΜΑΛΙΩΤΗΣ ΝΕΟΦΥΤΟΣ 1994 ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΟΦΗ
2 ΠΑΣΤΟΥ ΑΝΤΡΙΑ 1999 ΓΣ ΠΑΓΚΥΠΡΙΑ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

 

ΑΛΛΟΔΑΠΟΙ – ΟΜΟΓΕΝΕΙΣ

Υπουργική απόφαση 2345/18.11.2008 και αφορά το άρθρο 6 παρ. 2

ΕΓΚΡΙΝΟΝΤΑΙ:

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ. ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΝΈΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ
1 ΜΑΖΟΥΡΕΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1997 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
2 ΠΙΡΙΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΟ 1991 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
3 ΜΠΕΛΕΝΓΚΕΡ-ΚΡΕΣΠΟ ΠΑΟΥΛΑ ΣΟΝΙΑ 1993 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ

 

ΔΕΝ ΕΓΚΡΙΝΟΝΤΑΙ:

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ. ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΝΈΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ
1 ΕΛ ΑΑΡΦΑΟΥΙ ΑΜΠΝΤΕΛΛΑΤΙΦ 1978 ΟΦΗ

Δυνάμει της υπ. Αριθμ. 18/25-10-2016 απόφασης του ΔΣ του ΣΕΓΑΣ και σύμφωνα με τον αρθρο141 των κανονισμών IAAF

 

ΜΕΤΟΙΚΙΣΗ

Κεφ.2 – Αρθρο 5 – Παρ. 6

Για τους κάτωθι αθλητές-αθλήτριες σύμφωνα με το Κεφ.2, Αρθρο 8, κάθε Σωματείο έχει δικαίωμα να αποκτά από το άρθρο 5, παρ.6 μέχρι δύο αθλητές-τριες

ΕΓΚΡΙΝΟΝΤΑΙ:

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ. ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΝΈΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ
1 ΒΛΑΧΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1991 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ ΓΕΗ
2 ΓΟΛΑΝΤΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2002 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΣ
3 ΚΟΥΙΜΤΖΙΔΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ 2005 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ
4 ΜΠΟΤΩΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1999 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ
5 ΠΟΛΙΟΥΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2002 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΟ ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ-ΝΙΚΑΙΑΣ
6 ΡΙΤΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

 

ΜΕΤΕΓΓΡΑΦΗ ΑΘΛΗΤΩΝ – ΤΡΙΩΝ ΛΟΓΩ ΔΙΑΓΡΑΦΗΣ Ή ΑΝΑΣΤΟΛΗΣ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΟ ΑΡΘΡΟ 7

Το Διοικητικό Συμβούλιο του ΣΕΓΑΣ, μετά την εισήγηση του Γενικού Γραμματέα Βασίλη Σεβαστή αποφασίζει ομόφωνα, να μην εκδίδονται δελτία αθλητικής ιδιότητας σε άτομα άνω των 35 ετών γιατί αυτοί θεωρούνται «βετεράνοι» αθλητές σύμφωνα με το άρθρο 141 των Κανονισμών της Διεθνούς Ομοσπονδίας Κλασσικού Αθλητισμού (ΔΣ 18/25-10-2016).

ΔΕΝ ΕΓΚΡΙΝΟΝΤΑΙ:

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ. ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΝΈΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ
1 ΔΑΛΛΑ ΜΑΡΙΑ 1975 ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΣ ΠΑΟΚ

 

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΜΕΤΕΓΓΡΑΦΩΝ
Σ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
ΤΑ ΜΕΛΗ
Γ.ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ, Α. ΛΕΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ
Γ.ΚΛΙΚΙΖΟΣ
Ο Γ.Γ. ΜΕΤΕΓΓΡΑΦΩΝ
Μ.ΚΑΡΔΑΡΑ